X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Euroarpt Swiss

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Euroarpt Swiss

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Euroarpt Swiss

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Euroarpt Swiss

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Euroarpt Swiss

Co warto wiedzieć o lotach z Warszawy do Bazylei linią WizzAir

Warszawa - Bazylea WizzAir

Szwajcaria, Niemcy, Francja - każde z tych państw będzie na wyciągnięcie naszej ręki jeśli zdecydujemy się kupić bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Bazylei. To miasto, które bez wątpienia może poszczycić się dziedzictwem historycznym i kulturalnym.

Połączenia WizzAir

Bilety lotnicze WizzAir upoważniają do wylotu z lotniska Chopina w Warszawie i bezpośredniego przylotu na lotnisko Bazylea-Miluza-Fryburg. Decydując się na loty z Warszawy do Bazylei możemy wybierać terminy spośród dwóch dostępnych tygodniowo połączeń. Bilety lotnicze WizzAir to tani i wygodny sposób podróżowania. Dodatkową opłatę uiścimy za nadanie bagażu rejestrowego.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Bazylei lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Warszawskie lotnisko jest oddalone od centrum miasta o ok. 8 km. Można tam dojechać m. in. dobrze skomunikowaną z kluczowymi węzłami drogowymi komunikacją miejską, w której skład wchodzi pięć linii autobusowych. Ponadto port obsługiwany jest przez dwóch przewoźników kolejowych. Inną możliwość stanowi dojazd taksówką. Zmotoryzowani mogą przybyć własnym pojazdem i pozostawić go na czas podróży na strzeżonym parkingu.

Dojazd na lotnisko Bazylea-Miluza-Fryburg

Tzw. EuroAirport położone jest 7 km od Bazylei. Dojazd tam umożliwia m. in. autobus, który kursuje regularnie, co kilka minut. Warto dodać, że okazanie potwierdzenia rezerwacji w lokalnym hotelu upoważnia do bezpłatnej podróży komunikacją miejską z lotniska do miejsca zakwaterowania. Do portu możemy dojechać także taksówkę, ale z pewnością będzie to znacznie droższa opcja.

Atrakcje w Bazylei

Rezerwując loty z Warszawy do Bazylei wybieramy fantastyczną przygodę. To miasto z ogromną ilością muzeów. Warto odwiedzić chociażby Kunstmuseum Basel, które oferuje jedną z najstarszych kolekcji twórczości artystycznej. Bazylea to swoista mekka dla koneserów sztuki. Co roku organizowane są targi - Art Basel, które należą do najważniejszych na świecie. Charakterystyczny krajobraz tego miejsca tworzy także piękna, górująca nad miastem Katedra Świętego Pawła. W okresie adwentu przed kościołem odbywa się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Bez wątpienia będąc w Bazylei koniecznie trzeba wybrać się również na spacer po urokliwych uliczkach Starego Miasta, gdzie znajduje się większość miejskich zabytków.