gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Warszawa Friedrichshafen

już od 710 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Warszawa Friedrichshafen

Bilety lotnicze Lufthansa Warszawa Friedrichshafen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lut (śro)
Lufthansa
Friedrichshafen
18 lut (pon)
Lufthansa
Warszawa
14 lut (czw)
Lufthansa
Friedrichshafen
18 lut (pon)
Lufthansa
Warszawa
15 lut (pią)
Lufthansa
Friedrichshafen
16 lut (sob)
Lufthansa
Warszawa
15 lut (pią)
Lufthansa
Friedrichshafen
18 lut (pon)
Lufthansa
Warszawa
14 lut (czw)
Lufthansa
Friedrichshafen
17 lut (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Warszawa Friedrichshafen

Przewodnik po lotach Lufthansa Warszawa Friedrichshafen

Czy mamy możliwość zabrać tabletki na przelot Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa

Jeśli posiadaliśmy już kiedyś okazję skorzystać z oferty linii lotniczych Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób trzeba zapakować walizkę. Ale co, kiedy teraz musimy zabrać ze sobą medykamenty? Wiemy, w jaki sposób to wygląda, jakie leki możemy ze sobą zabrać i czy możemy je mieć w walizce podręcznej? Trzeba sprawdzić tą sprawę, tak abyśmy mieli świadomość, że lot Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa minie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas podróży Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa, to podobnie jak przy lotach regularnych, leki możemy mieć w walizce podręcznej. Oczywiście musimy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej kosmetyczce. Wtenczas wszystko pójdzie sprawniej, i możemy wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada jest taka, że mieć mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które będą dostępne dla każdego i te na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest posiadać oświadczenie od doktora, ponieważ może się przydać w celu potwierdzenia medykamentów.

Czy jest ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli idzie o medykamenty w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę zabrać ze sobą syrop większy niż 100 ml. Ale, musimy zabrać tylko taką ilość leków, która będzie nam faktycznie niezbędna w czasie wycieczki. Tanie loty Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa zezwalają również na wniesienie ze sobą małych, spakowanych igieł, jeśli jakiś lek jest podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również powinniśmy natychmiast zgłosić w czasie kontroli. Ale, nawet jeżeli wybraliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak możemy mieć na pokładzie potrzebne leki przepisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy warunki odnośnie do przewożenia leków, to dowiemy się, że możemy również mieć w samolocie urządzenia medyczne. Jednak trzeba spytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z transportem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może muszą lecieć w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy wziąć na pokład leki i potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam wreszcie śmiało skorzystać z propozycji, jaką mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Warszawa - Friedrichshafen linią Lufthansa.