X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Genewa

już od 649 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Genewa

Bilety lotnicze Warszawa Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 wrz (sob)
WizzAir
Genewa
29 wrz (nie)
EasyJet
Warszawa
27 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Genewa
30 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Genewa
01 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Genewa
07 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Genewa
08 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Genewa

Przewodnik po lotach Warszawa Genewa

Co masz prawo mieć ze sobą w czasie podróży Warszawa - Genewa?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się skorzystać z propozycji jaką mają tanie loty Warszawa - Genewa, to z pewnością podstawowym z pytań, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość zabrać sobie na pokład. Warto się już prędzej zorientować w tej kwestii, mamy możliwość także korzystać z listy, jaka będzie umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nie weźmiemy niczego, co mogłoby się stać kłopotliwe podczas odprawy.

Co do bagażu kabinowego na lot Warszawa - Genewa?

Najistotniejszą kwestią jest to, co możemy mieć w bagażu kabinowym w czasie takiego lotu Warszawa - Genewa. Możliwe będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Warszawa - Genewa pozwalają nam mieć tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie uprzyjemnić podróż. Obowiązkowo mają się w nim pojawić dokumenty konieczne do lotu, czyli dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także naprawdę krótkiego lotu nie będzie realne. Nie możemy za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Warszawa - Genewa to co odmiennego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Warszawa - Genewa dają nam szansę wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo mieć to wszystko, co nie zmieściło się do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, ale też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Ale także tutaj nie będziemy mogli na przelot Warszawa - Genewa wnieść niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Trzeba wejść na stronę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Warszawa - Genewa oraz zobaczyć co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku bardzo przydatna jest lista, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli gwarancję, że także nieświadomie, nie będziemy próbowali wnieść na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Warszawa - Genewa.