X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Genewa

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Genewa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Genewa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Genewa

Przewodnik po lotach Warszawa Genewa

Co masz prawo mieć ze sobą w czasie podróży Warszawa - Genewa?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się skorzystać z propozycji jaką mają tanie loty Warszawa - Genewa, to z pewnością podstawowym z pytań, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość zabrać sobie na pokład. Warto się już prędzej zorientować w tej kwestii, mamy możliwość także korzystać z listy, jaka będzie umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nie weźmiemy niczego, co mogłoby się stać kłopotliwe podczas odprawy.

Co do bagażu kabinowego na lot Warszawa - Genewa?

Najistotniejszą kwestią jest to, co możemy mieć w bagażu kabinowym w czasie takiego lotu Warszawa - Genewa. Możliwe będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Warszawa - Genewa pozwalają nam mieć tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie uprzyjemnić podróż. Obowiązkowo mają się w nim pojawić dokumenty konieczne do lotu, czyli dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także naprawdę krótkiego lotu nie będzie realne. Nie możemy za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Warszawa - Genewa to co odmiennego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Warszawa - Genewa dają nam szansę wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo mieć to wszystko, co nie zmieściło się do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, ale też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Ale także tutaj nie będziemy mogli na przelot Warszawa - Genewa wnieść niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Trzeba wejść na stronę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Warszawa - Genewa oraz zobaczyć co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku bardzo przydatna jest lista, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli gwarancję, że także nieświadomie, nie będziemy próbowali wnieść na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Warszawa - Genewa.