X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Glasgow

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Glasgow

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Glasgow

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Glasgow

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Glasgow

Kulturowy tygiel

Warszawa - Glasgow WizzAir

Glasgow – największe miasto Szkocji, kulturowy tygiel słynący z cennych zabytków i serdecznych ludzi. Wkrótce i ty będziesz mógł doświadczyć tego, co miasto ma do zaoferowania. Wystarczy tylko zarezerwować bilety WizzAir na loty z Warszawy do Glasgow. Poleć już dziś i przeżyj niezwykłą przygodę.

Połączenia WizzAir

Linia WizzAir oferuje loty z lotniska Chopina w Warszawie bezpośrednio do Portu Lotniczego Glasgow dwa razy w tygodniu. Bilety WizzAir mają niskie ceny, dzięki czemu oferta linii jest naprawdę atrakcyjna. Warto jednak pamiętać, że pasażerowie mogą mieć przy sobie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego, np torebkę bądź plecak. Każda dodatkowa sztuka bagażu – w tym rejestrowego – nadawana jest za opłatą.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Glasgow lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na Lotnisko Chopina w Warszawie

Dojazd na Lotnisko Chopina w Warszawie jest szybki i wygodny. Do portu dotrzeć można nie tylko samochodem czy pociągiem, lecz również komunikacją miejską. Przejazd z centrum miasta na lotnisko nie powinien potrwać dłużej niż godzinę. Dodatkowo pasażerowie skorzystać mogą z usług taksówkarzy oraz kierowców Ubera.

Dojazd do Portu Lotniczego w Glasgow

Port lotniczy Glasgow położony jest w odległości 13 km od centrum miasta. Połączenie między lotniskiem a miastem zapewniają linie autobusowe Stagecoach. Z lotniska do centrum kursują taksówkarze, nic nie stoi również na przeszkodzie, by skorzystać z usług kierowców Ubera. Oprócz tego, łatwą metodą dostania się do centrum jest przejazd pociągiem. Podróż trwa zaledwie pół godziny.

Atrakcje turystyczne

Naszą przygodę w mieście rozpocząć warto od zwiedzenia średniowiecznej wieży zegarowej Tolbooth Steeple, znajdującej się w samym centrum miasta. Podążając szlakiem historycznym, udajmy się na John Knox Street. Znajdziemy tam bramę słynnej miejskiej nekropolii z czasów wiktoriańskich, gdzie spoczywają prominentni obywatele XIX-wiecznej Szkocji. Będąc w Glasgow nie sposób także nie odwiedzić Gallery of Modern Art oraz Riverside Museum – jednych z najbardziej znanych miejskich muzeów. W końcu, zmęczeni zwiedzaniem, możemy udać się do Ogrodu Botanicznego Glasgow – zielonej oazy, w której odpoczniemy wśród egzotycznych palm i drzew owocowych. By poznać wszystkie atrakcje, jakie skrywa w sobie miasto, już dziś zarezerwuj bilety WizzAir i wykorzystaj loty z Warszawy do Glasgow.