X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Goteborga Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Göteborg

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Göteborg

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - co warto wiedzieć?

Warszawa - Goteborg WizzAir

Miasto portowe Goteborg zachwyca ciekawą, nawiązującą do morskich klimatów architekturą, przejażdżkami łódką po centrum miasta, a także największym w Skandynawii lunaparkiem. Z pewnością warto kupić już dziś bilety WizzAir na loty z Warszawy do Goteborga.

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - połączenia lotnicze

Bilety WizzAir umożliwiają tani i komfortowy przelot z lotniska Chopina w Warszawie do portu lotniczego Goteborg-Landvetter. Loty z Warszawy do Goteborga są realizowane dwa razy w tygodniu. Dodatkową opłatę uiścimy za nadanie bagażu rejestrowego.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Goteborga lub wszystkie trasy WizzAir.

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - lotniska

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina jest oddalone o ok. 8 km od Warszawy. Do portu lotniczego dojedziemy jedną z pięciu linii autobusowych, które obsługują najważniejsze węzły komunikacyjne w mieście. Ponadto możemy przybyć pociągiem. Inną, z pewnością wygodniejszą, opcją jest skorzystanie z taksówek.

Dojazd na lotnisko Goteborg-Landvetter

Port lotniczy Goteborg-Landvetter mieści się w odległości ok. 25 km od centrum Goteborga. Autobusy Flygbussarna oferują kursy pomiędzy lotniskiem a miastem. Podróż nimi zajmuje ok. 30 minut. W okolicy zatrzymują się również dwie linie podmiejskich autobusów. Wygodniejszą, ale też znacznie droższą, możliwością jest dojazd na lotnisko taksówką.

Tanie loty Warszawa Goteborg - loty Wizzair

Poza lotami z Warszawy, Wizzair oferuje jeszcze inne połączenia z Polski do Goteborga:

Tanie loty Gdańsk Goteborg Wizzair
Tanie loty Wrocław Goteborg Wizzair

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - alternatywne połączenia

Możesz skorzystać też z innych połączeń lotniczych. Poniżej lista najciekawszych tanich lotów z Warszawy liniami Wizzair:

Tanie loty Warszawa Aberdeen Wizzair
Tanie loty Warszawa Barcelona Wizzair
Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair
Tanie loty Warszawa Doncaster Wizzair
Tanie loty Warszawa Eindhoven Wizzair
Tanie loty Warszawa Kijów Wizzair
Tanie loty Warszawa Malta Wizzair
Tanie loty Warszawa Porto Wizzair
Tanie loty Warszawa Tel Awiw Wizzair
Tanie loty Warszawa Wiedeń Wizzair

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Warszawa Goteborg, u innych operatorów:

Tanie loty Warszawa Goteborg Air France
Tanie loty Warszawa Goteborg LOT
Tanie loty Warszawa Goteborg SAS
Tanie loty Warszawa Goteborg Ryanair
Tanie loty Warszawa Goteborg Lufthansa
Tanie loty Warszawa Goteborg Brussels Airlines

 

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair - Atrakcje w Goteborgu

Kupując bilety WizzAir na loty z Warszawy do Goteborga, decydujemy się na przeżycie niezapomnianej przygody. Poruszanie się po mieście, oprócz typowego transportu, umożliwiają tzw. łódki Paddan, a także bardzo rzadko spotykane w Szwecji tramwaje. Goteborg to miasto portowe, którego przywiązanie do wody widać na każdym kroku. Na pewno warto odwiedzić port, którego charakterystycznym punktem jest przypominający budowlę z klocków Lego - Lilla Bommen. Na szczycie biurowca znajduje się kawiarnia, z której roztacza się piękna panorama. Interesującym budynkiem jest także opera. Nadano jej kształt statku. W mieście stacjonuje także Posejdon - jest to rzeźbiona fontanna umiejscowiona w centrum kulturalnym Goteborga. W pobliżu placu z wodną atrakcją znajduje się ulica Kungsportsavenyn pełna sklepów, restauracji i pubów. Żądni wrażeń powinni zajrzeć do Liseberg - lunaparku dla pragnących podnieść poziom adrenaliny.