X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Gran Canaria

już od 558 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Gran Canaria

Bilety lotnicze Warszawa Gran Canaria

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gran Canaria
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (pią)
TAP (Air Portugal)
Gran Canaria
30 gru (nie)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
15 gru (sob)
TAP (Air Portugal)
Gran Canaria
27 gru (czw)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
15 gru (sob)
TAP (Air Portugal)
Gran Canaria
30 gru (nie)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
16 gru (nie)
TAP (Air Portugal)
Gran Canaria
28 gru (pią)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Gran Canaria

Przewodnik po lotach Warszawa Gran Canaria

O takich pismach musisz pamiętać na lot Warszawa - Gran Canaria

Narasta w nas niesamowite oczekiwanie. Od kilku tygodni posiadamy już wykupiony bilet na tanie loty Warszawa - Gran Canaria oraz liczymy, kiedy na reszcie polecimy. W końcu zbliża się ten moment, czyli pakujemy walizki, sprawdzamy jaka może być ich mieszcząca się w ramach waga u konkretnego przewoźnika, zastanawiamy się, co mamy możliwość wziąć do samolotu, a jakie rzeczy lecą w luku bagażowym. W radosnym nastroju, może się jednak okazać, że zapomnimy o czymś istotnym, i dana wyprawa będzie nierealna do zrealizowania. Dlatego tak ważne będzie to, żebyśmy już prędzej się zorientowali, które dokumenty potrzebujemy na lot Warszawa - Gran Canaria oraz czy są one ważne.

Na który lot starczy dowód osobisty?

Udało nam się kupić najtańszy bilet , czyli jesteśmy z siebie bardzo usatysfakcjonowani. Teraz pozostaje tylko czekanie na dzień lotu oraz odpowiednie przygotowanie się do niego. Na początek warto sprawdzić, czy na nasz przelot Warszawa - Gran Canaria potrzebujemy tylko dowód osobisty czy być może niezbędny jest jeszcze paszport, czy też wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Warszawa - Gran Canaria na terytorium Unii Europejskiej, to możemy stać się przekonani, że starczy nam sam dowód osobisty, którym posługujemy się każdego dnia. Jeśli jednak wybieramy się w bardziej odległą trasę, a ona będzie już wykraczać poza teren państw przynależących do UE, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na lot Warszawa - Gran Canaria

Być może, że będziemy lecieć do jednego z kraju, w którym jest nam niezbędny paszport. Powinniśmy jeszcze przed wylotem Warszawa - Gran Canaria sprawdzić jego ważność. To będzie istotne, ponieważ czasami państwa oczekują, że nasz paszport okaże się być aktualny także przez 6 miesięcy od naszego powrotu z wycieczki. Jeżeli nie zmieścimy się w tym okresie czasowym, to możemy nie być wpuszczeni na teren takiego państwa oraz pozostanie nam anulować podróż. Dlatego, jeśli mamy świadomość, że będziemy potrzebować podczas podróży paszport, to jeszcze zanim zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Gran Canaria musimy zobaczyć jego datę przydatności.

Czasami oprócz samego dowodu osobistego albo paszportu, będziemy potrzebowali wizę. O ten dokument także należy się starać z wyprzedzeniem, z tego powodu nawet przy najwspanialszej propozycji na tanie loty Warszawa - Gran Canaria oraz niesamowitej euforii z tym powiązanej, nie mamy prawa zapominać o odpowiednim przyszykowaniu dokumentów do takiej podróży.