X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Granada

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Granada

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Granada

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Granada

Przewodnik po lotach Warszawa Granada

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Warszawa - Granada?

Planujesz lot do Warszawa - Granada i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot przesiadkowy? Zanim zrezygnujesz z lotu, sprawdź nasze wskazówki, że loty z przesiadką nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest przesiadkowy. Najprościej mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. W jakim celu organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przesiadek z portu wyjściowego do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, zwłaszcza w przypadku tras międzykontynentalnych, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy z pomocą przychodzą duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Warszawa - Granada Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Z reguły loty z przesiadkami kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz dośc dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to praktyczny algorytm, który znajduje połączenia z przesiadkamina trasie z Warszawa do Granada najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich przewoźników.

Lot przesiadkowy – odprawa

W przypadku podróży transferowej na samym początku podczas odprawy należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz w punkcie początkowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Warszawa - Granada - czy bagaż główny dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w na lotnisku startowym i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażu na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, walizkę trzeba odprawić raz jeszcze. Warto również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Warszawa - Granada warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika jak postępować w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jakie linie latają na trasie Warszawa - Granada: