X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Grenchen

już od 121 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
02 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
07 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Grenchen

Przewodnik po lotach Warszawa Grenchen

Posiadamy nadbagaż na przelot Warszawa - Grenchen?

Chociaż bardzo się próbowaliśmy starać, to jednak nie udało nam się zapakować do torby o rozmiarach podanych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy mówią o nadbagażu i proponują konkretne rozwiązania, które rzecz jasna wiążą się z większą opłatą. Nie mniej, warto wiedzieć, co powinniśmy zrobić, jeżeli mamy nadbagaż.

Czy są opłaty?

Jeśli wyszło, że przekraczamy dozwolone wymiary oraz wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Warszawa - Grenchen mają przeważnie określoną sztywną kwotę od każdego kilograma nad wytyczne, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa jest zapłata. Co ważne, dosyć często mamy możliwość za taki nadbagaż płacić wcześniej, czyli jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać normy narzucone przez linie lotnicze, to trzeba z tego skorzystać. Wówczas również będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Trzeba również wiedzieć, że bez względu na to czy będą to linie regularne czy tanie loty Warszawa - Grenchen nasz bagaż nie będzie mógł przekraczać ciężaru 32 kg. Jeśli tak się stanie, trzeba zabrać kolejny bagaż.

Powinniśmy rozkładać na parę bagaży w czasie przelotu Warszawa - Grenchen

Jeśli taki bagaż przekracza dopuszczalne wielkości, to musimy pakować się w dwie walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z dodatkowymi płatnościami za tą kolejną walizkę, a wszystkie kwoty odnajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Warszawa - Grenchen. Co ważne, to nie mamy możliwości wziąć kilku walizek o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dozwolonego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej walizki. Wartość biletu, nawet jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj oddziaływania na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady będą wyznaczone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Warszawa - Grenchen dają nam możliwość zakupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba mimo wszystko wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, zanim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.