gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Warszawa Hamburg

już od 13866 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Warszawa Hamburg

Bilety lotnicze Finnair Warszawa Hamburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 wrz (śro)
Finnair
Hamburg
03 paź (śro)
Finnair
Warszawa
05 paź (pią)
Finnair
Hamburg
15 paź (pon)
Finnair
Warszawa
18 paź (czw)
Finnair
Hamburg
20 paź (sob)
Finnair
Warszawa
26 paź (pią)
Finnair
Hamburg
28 paź (nie)
Finnair
Warszawa
27 paź (sob)
Finnair
Hamburg
31 paź (śro)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Warszawa Hamburg

Przewodnik po lotach Finnair Warszawa Hamburg

Czy chcemy z oferty Warszawa - Hamburg korzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie częściej, czy to w sprawach służbowych czy prywatnie. To oznacza, że sporo kobiet zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tu przeciwwskazaniem do takiej metody podróżowania. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli tylko rozwija się ona właściwie i nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Warszawa - Hamburg, oczywiście pamiętając o paru zasadach.

Okres ciąży oraz oświadczenie od ginekologa

Jeżeli chcemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , ale będziemy w ciąży, to warto mieć świadomość, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wówczas dziecko będzie już wystarczająco ukształtowane, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Warto jednak pamiętać, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Warszawa - Hamburg jest zabroniony także wcześniej, więc warto to sprawdzić. Poza tym, powinnyśmy sprawdzić wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma odmienne założenia w odniesieniu do latania ciężarnych, jak również przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie dokument od lekarza, ponieważ jedynie książeczka ciąży może nie starczyć, aby dopuszczono nas na lot Warszawa - Hamburg.

Gdy już znajdziesz się w samolocie Warszawa - Hamburg

Nie ma zakazów do latania, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki któremu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapinania pasów przypilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, poproś o to załogę. Podczas przelotu Warszawa - Hamburg jeżeli to realne, wstawaj co 30 minut i przejdź się, bo przesiadywanie w jednej pozycji nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Warszawa - Hamburg czasami proponują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, a także wsparcie przy transporcie bagażu, dlatego trzeba się dowiedzieć na co można tu liczyć.

Tanie loty Warszawa - Hamburg zachęcają do częstszego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Ale zawsze trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, a także zapoznać się z wytycznymi konkretnych linii lotniczych. Warto również przejrzeć zapisy w państwie do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuszczać do siebie ciężarnych, jeśli będzie bliski termin rozwiązania, a tu przewoźnicy nic już nie mają szansy robić.