X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Helsinki

Przewodnik po lotach Warszawa Helsinki

Przyjemna podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie lot

Nieistotne, czy bierzesz pod uwagę ofertę tanich lotów Warszawa - Helsinki, czy regularne linie lotnicze, lot samolotem bywa zdecydowanie męcząca. Zwłaszcza, jeśli planujesz naprawdę daleki rejs. Wielogodzinny przelot to jest duże wyczerpanie dla organizmu, na dodatek jest wyzwaniem dla cierpliwości. Sprawdź, co zrobić, aby rejs stał się bardzo wygodny.

Wygoda ponad wszystko

Co najważniejsze powinieneś obalić mit, że tanie loty Warszawa - Helsinki z reguły są mniej wygodne. W standardowych liniach lotniczych też przyjdzie ci siedzieć przez wiele godzin i prawie nie ruszając się, co jest bardzo obciążające dla organizmu. W związku z tym trzeba zwrócić uwagę na to, by odczuwać jak największy komfort. Co najważniejsze weź ze sobą przeznaczoną do tego poduszkę pod głowę, która odciąży kark i zapobiegnie napięciom mięśni podczas snu.

Po drugie należy dokładnie przewidzieć, jak się ubrać. Wspaniale przydają się wygodne, cienkie i wykonane z bawełny ubrania. Warto ubrać parę warstw, aby moża szybko zdjąć nadmiar, jeśli zrobi się gorąco. Idealnym pomysłem jest także wzięcie ze sobą chusty lub szalika. Dzięki temu możesz potraktować je jak kocyk lub zrobić z nich poduszkę.

Trochę ruchu w samolocie

Aby zmniejszyć zmęczenie i powstrzymać powstawanie obrzęków rąk i nóg, należy się trochę poruszać. Nie znaczy to wycieczek po pokładzie – spróbuj się chwilę pogimnastykować w trakcie siedzenia. Napinaj wszystkie mięśnie, poruszaj stopami, przeciągaj się. jeżeli możesz – wyciągnij nogi.To największy problem, zwłaszcza jeżeli siedzisz przy oknie. Z tego powodu, jeśli jest taka możliwość, w tanich lotach Warszawa - Helsinki decyduj się na miejsca zewnętrzne albo znajdujące się w pobliżu wyjścia awaryjnego. Pamiętaj także, że zazwyczaj ostanie miejsca z tyłu nie rozkładają się.