gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Heraklion

już od 451 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Heraklion

Bilety lotnicze Warszawa Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 gru (pią)
Aegean Air
Heraklion
18 gru (wto)
Aegean Air
Warszawa
15 gru (sob)
Aegean Air
Heraklion
18 gru (wto)
Aegean Air
Warszawa
01 lut (pią)
Aegean Air
Heraklion
09 lut (sob)
Aegean Air
Warszawa
08 lut (pią)
Aegean Air
Heraklion
15 lut (pią)
Aegean Air
Warszawa
09 lut (sob)
Aegean Air
Heraklion
15 lut (pią)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Heraklion

Przewodnik po lotach Warszawa Heraklion

Ruszamy w podróż Warszawa - Heraklion - w jaki sposób spakować bagaż podręczny?

Wielu ludzi, także tych dla których tanie loty Warszawa - Heraklion nie są pierwszym lotem, ma trudności z zapakowaniem swego bagażu podręcznego. To oznacza, że czasami muszą domawiać bagaż rejestrowany, lub są zmuszeni zrezygnować z zabrania pewnych przedmiotów. Ale jeżeli będziemy znali zasady przygotowywania tego bagażu, to będzie nam łatwiej. Ale zapamiętajmy, że przeróżne linie lotnicze posiadają określone dla niego różnorakie rozmiary oraz niejednakową masę. Warto się więc upewnić, jakie zasady będą obowiązywały podczas naszego przelotu Warszawa - Heraklion.

O czym powinniśmy wiedzieć pakując bagaż podręczny na lot Warszawa - Heraklion

Co ważne, zdecydowanie lepiej się opłaca, jeżeli zrezygnujemy z walizki a zamiast niej wybierzemy torbę podróżną. Jest ona na pewno bardziej elastyczna, a więc łatwiej uda nam się do niej włożyć potrzebne w czasie lotu Warszawa - Heraklion przedmioty. W dodatku jeśli nie mamy szansy czegoś zmieścić, ponieważ przekroczymy wtenczas zasady ustalone przez tanie loty Warszawa - Heraklion, to powinniśmy założyć na siebie więcej warstw ubrań. Jeżeli mamy jakieś ciężkie buty, to lepiej je włożyć na siebie, żeby nie obciążały bez potrzeby naszego bagażu podręcznego.

Co kupimy u celu?

Bez wątpienia mnóstwo rzeczy, zwłaszcza kosmetyków jesteśmy w stanie zakupić już na miejscu. Dlatego miast zapychać nimi bagaż podczas lotu Warszawa - Heraklion, lepiej będziemy działać, jeżeli kupimy je po wylądowaniu. Ma szansę się wtedy okazać, że dość, że nie będziemy przepłacać za walizkę, lecz także niektóre z tych przedmiotów możemy otrzymać po niższej cenie.

Niektóre przedmioty musimy pokazać podczas odprawy na lot Warszawa - Heraklion

Powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że określone przedmioty musimy zaprezentować podczas kontroli. Dlatego bez względu czy wybieramy tradycyjne linie lotnicze czy zdecydujemy się na tanie loty Warszawa - Heraklion, komputery, czytniki e-booków jak i smartfony powinniśmy trzymać na górze torby. Tak aby prosto je było wyjąć do okazania. To zdecydowanie skróci długość odprawy i zmniejszy ilość nerwów, które stracimy.

Trzeba popytać bardziej wyuczonych podróżników o to, jak przygotowują własny bagaż, zwłaszcza jeżeli planują zabrać ze sobą w podróż Warszawa - Heraklion tylko ten podręczny. To istotne, ponieważ tanie loty Warszawa - Heraklion za bagaż w luku bagażowym pobierają przeważnie dosyć sporą opłatę, z tego powodu jeśli jest taka okazja. Zabierajmy tylko bagaż podręczny.