X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Warszawa Heraklion

już od 657 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Warszawa Heraklion

Bilety lotnicze Aegean Air Warszawa Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (wto)
Aegean Air
Heraklion
07 paź (pon)
Aegean Air
Warszawa
03 paź (czw)
Aegean Air
Heraklion
09 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
16 wrz (pon)
Aegean Air
Heraklion
24 wrz (wto)
Aegean Air
Warszawa
17 wrz (wto)
Aegean Air
Heraklion
25 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
27 sie (wto)
Aegean Air
Heraklion
10 wrz (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Warszawa Heraklion

Przewodnik po lotach Aegean Air Warszawa Heraklion

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Heraklion linią Aegean Airlines może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Nie spóźnij się na lot

Przed Tobą lot Warszawa - Heraklion linią Aegean Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 3 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Następnie konieczne jest zdanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu oraz godzina.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem konieczne okazuje się zdjęcie obuwia.

Wejście do samolotu

Po odbyciu kontroli pasażer z walizką podręczną może wreszcie spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do tzw. rękawa lub autokaru przewożącego podróżnych do samolotu. Warto także dodać, że obecnie dużo linii lotniczych, np. na trasie Warszawa - Heraklion pozwala przejść odprawę online, co minimalizuje formalności.