X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Warszawa Heraklion

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Warszawa Heraklion

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Austrian Airlines Warszawa Heraklion

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Austrian Airlines Warszawa Heraklion

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Warszawa Heraklion

W jaki sposób przetrwać lot Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines z pociechą?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi znaczyć, że musimy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Warto tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines

Jeżeli planujemy lot z maleństwem, musimy dbać o to, aby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali lepszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku poszukując biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieci do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym potomstwie płacimy już za pełen bilet, czasem jedynie tanie loty Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines?

Trzeba sobie zostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak aby bez nerwów zdać nasze bagaże, mieć możliwość zjeść coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na moment przed wylotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Spora część linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zajmować najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines nie mają w swojej ofercie serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, lecz także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, czyli całość musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się prosić o wsparcie. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines mają właściwie przygotowany zespół, który ma za zadanie pomagać pasażerom, a więc również i tobie. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś czy butelkę. Pamiętaj także o zabraniu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines i staliście się pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda trasa ma swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób możemy się przygotować do lotu Warszawa - Heraklion linią Austrian Airlines z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co tylko możliwe, by podróż minęła spokojnie i bez większych stresów.