X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Ivalo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Ivalo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Ivalo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Ivalo

Przewodnik po lotach Warszawa Ivalo

Podróże samolotem Warszawa - Ivalo kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Młode mamy spodziewające się dziecka zazwyczaj nie zamierzają odpuszczać wakacji czy odwiedzenia rodziny. Albo po prostu koniecznie muszą dostać się na drugi koniec świata, więc decydują się na podróż mimo ciąży. I chociaż mnóstwo ludzi zastanawia się, czy to na pewno zdrowe, lekarze rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy twierdzą, że normalnie przebiegająca ciąża nie jest powodem zrezygnowania z rejsu. Pomimo to zanim wyruszysz w podróż należy zasięgnąć porady i usłyszeć pozwolenie położnika prowadzącego ciążę. To dlatego, że pokład samolotu to specyficzne środowisko. Zatem trzeba nabrać pewności, że ciąży nic nie będzie zagrażało.

Inną sprawą może być obawa przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w czasie stania przy bramce odpraw. Musisz jednak pamiętać, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Warszawa - Ivalo stosują bramki działające na fale elektromagnetyczne. Z tego względu są znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem Roentgena i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednakże nie wyrazić zgody na prześwietlenie i przejść kontrolę w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy z reguły stawiają warunki co do latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Warszawa - Ivalo i standardowe linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom w ciąży tylko do pewnego momentu. Zazwyczaj jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu musisz przedstawić także zaświadczenia wypisane przez ginekologa. Powinny się tak znaleźć informacje o przebiegu twojej ciąży, które okazują się pomocne dla personelu, jakby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz wybierać z szerokiej oferty tanich lotów Warszawa - Ivalo.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Dubrownik Larisa

Tanie loty Gozo Bacau

Tanie loty Fluelen Sigonella

Tanie loty Wengen Palma De Mallorca

Tanie loty Bacau Lycksele

Tanie loty Sotkamo Per

Tanie loty Arvika Oradea

Tanie loty Interlaken Rapperswil

Tanie loty Ryanair Warszawa Porto Alegre

Tanie loty Aspen Bruksela