gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Janbu

już od 3602 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Arabia Saudyjska

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Arabia Saudyjska
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
29 sie (śro)
Lufthansa
Riyadh
04 wrz (wto)
Lufthansa
Poznań
29 sie (śro)
Lufthansa
Riyadh
02 wrz (nie)
Lufthansa
Poznań
29 sie (śro)
Lufthansa
Riyadh
03 wrz (pon)
Lufthansa
Gdańsk
26 sie (nie)
Lufthansa
Jeddah
03 wrz (pon)
Lufthansa
Gdańsk
26 sie (nie)
Lufthansa
Jeddah
04 wrz (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Janbu

Przewodnik po lotach Warszawa Janbu

Lot Warszawa - Yanbo z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Warszawa - Yanbo i marzysz o zabraniu ze sobą roweru? Niżej przedstawiamy niewielki wykaz, co zrobić aby rower dotarł na miejsce razem z Tobą.

W jaki sposób przewieźć bicykl?

Wariantów na transport roweru jest wiele. Na rynku można dostać dedykowane bardzo solidne kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają ciężar bagażu. Kolejnym wariantem jest dedykowana sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto rozważyć, kiedy organizator lotu określa o gabarycie bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów oragnizatora lotu. Minusem kartonu jest niska wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie roweru na okres lotu Warszawa - Yanbo

Warto poprosić załogę lotniska o nalepkę z opisem FRAGILE. Jeśli podróż z Warszawa do Yanbo jest z przesiadkami zaleca się okleić karton nazwą destynacji, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie roweru na trasie lotu. Na czas podróży zdejmujemy oraz spuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia w trakcie opadania samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz rower do mniejszych tekturowych pudeł koniecznie połącz je między sobą.

Koszt transportu roweru

Cena transportu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, destynacji oraz ograniczeń bagażowych.Cena może zmienić się jeśli lot do danego Warszawa - Yanbo odbywa się podczas kumulacji okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odbiór roweru

Bicykl najczęściej nadaje się w specjalnym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór roweru, także ma miejsce w wyznaczonym miejscu.