X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Warszawa Kair

już od 1344 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Warszawa Kair

Bilety lotnicze Lufthansa Warszawa Kair

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 maj (pon)
Lufthansa
Kair
13 maj (pon)
Lufthansa
Warszawa
07 maj (wto)
Lufthansa
Kair
13 maj (pon)
Lufthansa
Warszawa
04 kwi (czw)
Lufthansa
Kair
13 kwi (sob)
Lufthansa
Warszawa
05 maj (nie)
Lufthansa
Kair
12 maj (nie)
Lufthansa
Warszawa
06 maj (pon)
Lufthansa
Kair
12 maj (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Warszawa Kair

Przewodnik po lotach Lufthansa Warszawa Kair

Jak przeżyć podróż Warszawa - Kair linią Lufthansa z pociechą?

Pojawienie się pociechy wcale nie musi oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Warszawa - Kair linią Lufthansa

Jeśli zaplanujemy przelot z maleństwem, musimy dbać o to, żeby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej cenie, powinniśmy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie płacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Warszawa - Kair linią Lufthansa proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed wylotem Warszawa - Kair linią Lufthansa?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać prędzej, tak by bez stresu oddać wszystkie bagaże, mieć możliwość zjeść coś delikatnego i bez problemów iść do łazienki na moment przed lotem, w której przewiniemy dziecko. Większość przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć najbardziej wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Warszawa - Kair linią Lufthansa nie mają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale także jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, czyli całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzebujesz wsparcia przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Warszawa - Kair linią Lufthansa posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który będzie miał za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i tobie. Jeśli maleństwo będzie płakać, próbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim działaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Kair linią Lufthansa i jesteście 100% podróżującymi. Może się okazać, że twoje potomstwo nie lubi latania, ale pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa ma swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przygotować do lotu Warszawa - Kair linią Lufthansa z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, aby podróż przeminęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.