X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kalamata

już od 198 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kalamata

Bilety lotnicze Warszawa Kalamata

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kalamata
15 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kalamata
22 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
LOT
Kalamata
28 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
LOT
Kalamata
22 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
LOT
Kalamata
21 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Kalamata

Przewodnik po lotach Warszawa Kalamata

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Warszawa -Kalamata i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają podróżni. Kiedy możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy obsługa może nie wpuścić turysty na pokład?

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi przepisami, które wskazują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do bardziej odległych krajów. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Warszawa -Kalamata, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą stosować się do poleceń załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również regulacje związane z zawartością bagaży. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - np. żyletki, skalpele, materiały pirotechniczne.

Anulowanie lotu i overbooking

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i traktować podróżnych z należytym szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Warszawa -Kalamata pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.