X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Karlstad

już od

18 maj 25 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Karlstad

Bilety lotnicze Warszawa Karlstad

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Karlstad

Przewodnik po lotach Warszawa Karlstad

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- poradnik dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Warszawa - Karlstad samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na podróż Warszawa - Karlstad poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zakazane. Przede wszystkim należą do nich akcesoria, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a także naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest także wnoszenie do samolotu substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Warszawa -Karlstad i zamierzasz przewieźć coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi preparaty na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Sprawdź jacy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Karlstad