X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Warszawa Katowice

już od 179 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Katowice

Bilety lotnicze Warszawa Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
04 maj (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
06 maj (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
07 maj (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
25 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
01 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Warszawa Katowice

Przewodnik po lotach Air Berlin Warszawa Katowice

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Katowice linią Air Berlin to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale także z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla podróżnych.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz wyjazd Warszawa - Katowice linią Air Berlin? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu czy data odlotu.

Weryfikacja bagażu pokładowego

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Pasażer jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi głównie o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy elektronikę - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może wreszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub busu przewożącego turystów na pokład. Należy również podkreślić, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Warszawa - Katowice umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co redukuje formalności.