gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Warszawa Katowice

już od 161 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Katowice

Bilety lotnicze Warszawa Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 lis (pon)
WizzAir
Katowice
06 gru (czw)
WizzAir
Warszawa
26 lis (pon)
Ryanair
Katowice
12 gru (śro)
Ryanair
Warszawa
15 sty (wto)
Ryanair
Katowice
30 sty (śro)
Ryanair
Warszawa
10 sty (czw)
WizzAir
Katowice
15 sty (wto)
WizzAir
Warszawa
12 sty (sob)
WizzAir
Katowice
15 sty (wto)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Warszawa Katowice

Przewodnik po lotach Air Berlin Warszawa Katowice

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Katowice linią Air Berlin to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale także z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla podróżnych.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz wyjazd Warszawa - Katowice linią Air Berlin? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu czy data odlotu.

Weryfikacja bagażu pokładowego

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Pasażer jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi głównie o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy elektronikę - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może wreszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub busu przewożącego turystów na pokład. Należy również podkreślić, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Warszawa - Katowice umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co redukuje formalności.