gs
X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Warszawa Katowice

już od 161 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Katowice

Bilety lotnicze Warszawa Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 lis (pon)
WizzAir
Katowice
06 gru (czw)
WizzAir
Warszawa
27 lis (wto)
WizzAir
Katowice
01 gru (sob)
WizzAir
Warszawa
26 lis (pon)
Ryanair
Katowice
12 gru (śro)
Ryanair
Warszawa
10 sty (czw)
Ryanair
Katowice
16 sty (śro)
Ryanair
Warszawa
12 sty (sob)
Ryanair
Katowice
16 sty (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Warszawa Katowice

Przewodnik po lotach British Airways Warszawa Katowice

Czy możemy z oferty Warszawa - Katowice korzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że wiele osób zastanawia się, czy ciąża nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do takiego sposobu przemieszczania się. Jak się jednak okazuje, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo i nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie można zamówić tanie loty Warszawa - Katowice, rzecz jasna wiedząc o kilku wytycznych.

Czas ciąży i oświadczenie od ginekologa

Jeśli pragniemy skorzystać z propozycji na najtańsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to warto wiedzieć, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dziecko jest już dostatecznie rozwinięte, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Warszawa - Katowice jest zabroniony także prędzej, więc trzeba to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma inne założenia w odniesieniu do lotów kobiet w ciąży, jak również różne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ jedynie książeczka ciąży może nie wystarczyć, żeby dopuszczono nas na lot Warszawa - Katowice.

Kiedy już będziesz na pokładzie Warszawa - Katowice

Nie ma zakazów do latania, to wspaniale! Teraz zapamiętaj, żeby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak męcząca. W dodatku w czasie zapinania pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, proś o to załogę. Podczas lotu Warszawa - Katowice jeśli to możliwe, wstawaj co pół godziny oraz przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozie nie jest zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Warszawa - Katowice czasami oferują ciężarnym odprawę na samym początku, jak również wsparcie przy transporcie walizki, dlatego trzeba się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Warszawa - Katowice zachęcają do częstego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego przeciwwskazaniem. Ale zawsze należy się co do tego upewniać u ginekologa, jak również poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Warto też przejrzeć zapisy w państwie do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuścić do siebie kobiet w ciąży, u których będzie za chwilę termin rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mogą robić.