X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Katowice

już od 425 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Katowice

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Katowice
26 sty (sob)
WizzAir
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Katowice
28 sty (pon)
WizzAir
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Katowice
25 sty (pią)
WizzAir
Warszawa
25 sty (pią)
Ryanair
Katowice
26 sty (sob)
WizzAir
Warszawa
24 sty (czw)
WizzAir
Katowice
26 sty (sob)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Katowice

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Katowice

Które miejsca są w samolocie Warszawa - Katowice

Czy zastanawialiśmy się kiedyś, w jakiej części samolotu fotele mamy możliwość zarezerwować na przelot Warszawa - Katowice? W jaki sposób podzielony jest samolot, aby spełnić oczekiwania wszystkich pasażerów, nawet tych naprawdę wymagających? Trzeba wiedzieć, że linie lotnicze

przeważnie korzystają z samolotów, które są podzielone na strefy, a one oferują odmienny komfort podróży. Im więcej chcemy wydać na dany przelot, tym znaczniejszą wygodę możemy sobie zagwarantować.

Sporo miejsc będzie w klasie ekonomicznej na lot Warszawa - Katowice.

Sporo powierzchni na pokładzie samolotów będzie zajmowała klasa ekonomiczna. To właśnie na nią mamy szansę wykupić tanie lotyWarszawa - Katowice, przez które mamy szansę zwiedzania świata, nie tracąc przy tym, zbyt dużo funduszy. Te fotele mieszczą się na końcu maszyny, będzie ich sporo, jednak też nie powinniśmy liczyć na wielkie wygody, zgadzając się na taki lot Warszawa - Katowice. U regularnych przewoźników mamy szansę co najwyżej oczekiwać na jedzenie w kwocie biletu. Jednak w bilecie na najtańszych liniach, nie powinniśmy na to oczekiwać.

Na samym przodzie pierwsza klasa

Tymi rzeczywiście komfortowymi fotelami, które dadzą nam możliwość relaksowania się w czasie przelotu Warszawa - Katowice, są miejsca w pierwszej klasie. Sporo powierzchni, sam przód samolotu, jeszcze zróżnicowane dania, które będą uzależnione od dystansu lotu. Jednak powinniśmy wiedzieć, że nie każde linie lotnicze proponują tego typu przestrzenie w swoich maszynach.

Co w środku podczas lotu Warszawa - Katowice?

Jeśli nie wybraliśmy najkrótszego lotu, a więc będzie czekać nas parę godzin w samolocie, to bez wątpienia zastanawiamy się, czy wybrać najtańszy bilet, czy może zapłacić trochę więcej ale polecieć w trochę bardziej komfortowych warunkach. W regularnych lotach, oferowana w takich sytuacjach będzie klasa biznes. Wygodniejsza ale jednocześnie też droższa od klasy ekonomicznej, ale i oferująca większą ilość usług. Jednak zgadzając się na tanie loty Warszawa - Katowice, które proponowane są na tanich liniach, zazwyczaj nie posiadamy jej do wyboru, bo jej zwyczajnie nie będzie.

Jeżeli planujemy skorzystać z propozycji, jaką posiadają dla podróżnych tanie loty Warszawa - Katowice, to musimy się nastawiać na to, że będziemy podróżować w klasie ekonomicznej. Dlatego warto wiedzieć, że do samolotu mamy szansę wziąć ze sobą niewielką ilość jedzenia i picia, przez co dana wycieczka będzie przyjemniejsza. A jeżeli kiedyś będziemy chcieli lecieć pierwszą klasą, to nikt nam tego nie zabroni.