X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kefalinia

już od 82 zł
01 lis 08 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
10 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Kefalinia

Przewodnik po lotach Warszawa Kefalinia

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Warszawa - Kefallinia

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, bez wątpienia zastanawiają się, czy mogą palić w czasie lotu Warszawa - Kefallinia. Warto się z tą kwestią zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektórzy myślą, iż będzie im wolno w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie informacje odnajdziemy na stronach przewoźników, lecz również na przeróżnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Warszawa - Kefallinia nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że bez względu na to, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie będziemy lecieć na pokładzie sami. Mogą być z nami dzieciaki, lub ciężarne, nie mówiąc już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Warszawa - Kefallinia wzięliśmy na dość krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilkanaście godzin. Zakaz jest zawsze ten sam i nie będzie podlegał on wyjątkom. Co więcej, dotyczy on tak zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami wyrazisty zapach.

Co jeśli podczas lotu Warszawa - Kefallinia zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Nawet wybierając tanie loty Warszawa - Kefallinia powinniśmy mieć wiedzę, że w ubikacjach będą zamontowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu grozić nam może grzywna, lub nawet kara aresztu, więc warto się zastanowić czy rzeczywiście nie wytrzymamy tego loty Warszawa - Kefallinia bez nikotyny. Dodatkowo, będziemy wówczas wpisani na czarną listę podróżnych u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy przewozić papierosy na linii Warszawa - Kefallinia?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy w ogóle mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Warszawa - Kefallinia dają nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie będziemy mogli wziąć ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przetrwać dany wyjazd bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Warto się zorientować, jakie będą wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, a także ich przewożenia. Wówczas z właściwym wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na wytyczne mające miejsce w czasie latania.