X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kemi

już od
14 mar 21 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kemi

Bilety lotnicze Warszawa Kemi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Kemi

Przewodnik po lotach Warszawa Kemi

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Warszawa -Kemi Tornio i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdź nasz poradnik!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem warto sprawdzić unijne regulacje, które wskazują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed wyjazdem do bardziej odległych krajów. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Warszawa -Kemi Tornio, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo restrykcyjne są również regulacje związane z przewozem bagaży. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - np. brzytwy, noże, substancje łatwopalne.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Personel powinien jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i traktować podróżnych z odpowiednim szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Warszawa -Kemi Tornio pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Borlange Sofia

Tanie loty Carrollton Mali Losinj

Tanie loty Montilla Zakintos

Tanie loty Hassleholm Ronneby

Tanie loty Odense Aigle

Tanie loty Zurych San Sebastian De La Gomera

Tanie loty Reggio Calabria Breda

Tanie loty Split Varberg

Tanie loty Air Berlin Tromso

Tanie loty United Airlines wylot z: Barcelona