X
Ładowanie...

Tanie loty Belavia Warszawa Kijów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Belavia

Warszawa Kijów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Belavia Warszawa Kijów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Belavia Warszawa Kijów

Przewodnik po lotach Belavia Warszawa Kijów

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wakacyjny wyjazd Warszawa - Kijów linią Belavia Belarusian Airlines i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz zarezerwowania noclegu, wykupienia lotu i zabrania najważniejszych rzeczy, warto również zainteresować się ofertami polis turystycznych. Dlaczego jest to tak istotne?

Wycieczka zagraniczna? Wykup polisę turystyczną

Polacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według statystyk w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad 16 mln osób. Duża część turystów wybiera wycieczki poza granicami kraju - kusi nas perspektywa odpoczynku na gorącej plaży, sączenia drinków z palemką, eksplorowania monumentalnych zabytków. Odległe destynacje to marzenie wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie podróży zdarzą się nieoczekiwane wypadki? Hospitalizacja, leki, opóźniony lot Warszawa - Kijów linią Belavia Belarusian Airlines, zagubiony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także pokryje koszty.

Jak wybrać ubezpieczenie podróżne?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą ubezpieczyciel jest zobligowany pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć 20 tysięcy euro, a w innych rejonach świata - nawet kilka razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują również oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie istotne m.in. w Ameryce. Dobra polisa powinna również zapewnić klientowi pieniądze z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Elementy opcjonalne ubezpieczenia

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują też polisy od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Interesuje Cię lot Warszawa - Kijów linią Belavia Belarusian Airlines? Pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić umowę - to pozwoli uniknąć rozczarowań.