X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa Kijów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Warszawa Kijów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Warszawa Kijów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa Kijów

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa Kijów

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak rozbudowana, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować urlop z maluchami? Prezentujemy najlepsze porady, dzięki którym zarówno lot Warszawa - Kijów linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla malucha.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Wizyta u lekarza jest konieczna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych krajów. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także zweryfikować stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednie ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, anulowanego lotu, kradzieży rzeczy osobistych oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Warszawa - Kijów linią Ryanair

Długa podróż samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny sposób i dać dziecku niewielkie maskotki przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Planujesz z dziećmi lot Warszawa - Kijów linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są również bandaż, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.