X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Warszawa Kijów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Turkish Airlines

Warszawa Kijów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Turkish Airlines Warszawa Kijów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Turkish Airlines Warszawa Kijów

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Warszawa Kijów

Jak przeżyć lot Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines z pociechą?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie powinno znaczyć, że musimy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem maluszka dobrze jest, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines

Jeżeli planujemy lot z maleństwem, musimy dbać o to, żeby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na nocny przelot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie płacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed wylotem Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines?

Trzeba sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać wcześniej, tak by bez nerwów zdać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Większość linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszek, ale też jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko podróżujące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, więc wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie bój się prosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzeba wsparcia przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który ma za zadanie pomagać podróżnym, czyli także i wam. Jeżeli maleństwo będzie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, ale wiedz, że każda trasa posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Warszawa - Kijów linią Turkish Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest realne, by lot przeminął spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.