X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Warszawa Kinshasa

już od 3038 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Demokratyczna Republika Konga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Demokratyczna Republika Konga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 maj (pią)
Ethiopian Airlines
Kinshasa
07 maj (wto)
Ethiopian Airlines
Warszawa
24 lut (nie)
Air France
Kinshasa
12 mar (wto)
Air France
Warszawa
24 lut (nie)
Air France
Kinshasa
14 mar (czw)
Air France
Warszawa
26 lut (wto)
Air France
Kinshasa
10 mar (nie)
Air France
Warszawa
26 lut (wto)
Air France
Kinshasa
12 mar (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turkish Airlines Warszawa Kinshasa

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Warszawa Kinshasa

W jaki sposób spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Warszawa - Kinshasa linią Turkish Airlines?

Nie jest istotne czy udajemy się w daleką czy bliską podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to interesuje nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą do środka. Najważniejsze jest to, że taki bagaż musi posiadać określone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Warszawa do Kinshasa musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, pieniądze i wszelkie kosztowne rzeczy, także wtedy, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Warszawa - Kinshasa linią Turkish Airlines oferują nam możliwość zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, dlatego warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo dokupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je mieć na wierzchu, aby wszystko odbyło się prędko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Warszawa - Kinshasa linią Turkish Airlines

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Warszawa - Kinshasa linią Turkish Airlines nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia ma swoje reguły bagażowe

Planując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową. Dlatego warto zobaczyć, kto lata na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Warszawa - Kinshasa linią Turkish Airlines, posiadają dość wysokie ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie sprawdzić, jakie przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi mieć wymiary oraz masę, ponieważ wówczas zaoszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.