X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kiruna

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kiruna

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Kiruna

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Kiruna

Przewodnik po lotach Warszawa Kiruna

Które kosmetyki można zabrać na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji możesz przewozić niemal bez żadnych ograniczeń. Jednakże już w podręcznym bywa to trudniejsze. Wiele podróżnych mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie kosmetyki może wziąć ze sobą, a których nie. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista specyfików, które możesz spakować do samolotu jest bardzo długa. Właściwie w twoim bagażu w tanich lotach Warszawa - Kiruna może znaleźć się niemalże wszystkie kosmetyki. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-upu, jak i kostkę mydła, żele pod prysznic, czy balsamy. Możesz też zabrać kosmetyki w sprayu, przykładowo dezodoranty.

Trudniejszy problem wynika, jeśli chcesz wpakować nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce być przewieziona na pokładzie, jednak już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie wolno wnieść. W tym wypadku musisz włożyć to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Warszawa - Kiruna i regularne linie lotnicze wymieniają szczególne zasady dotyczące sposobu pakowania preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszystkie kosmetyki w płynnie (płyn do demakijażu, płyn do ust, żele) muszą zostać przełożone do niewielkich zrobionych z plastiku pojemników. Buteleczki powinny mieć objętość stu mililitrów.

Zabierane buteleczki z płynami należy włożyć do kosmetyczki z przezroczystego tworzywa. Podczas odprawy bywa to kontrolowane. Należy też mieć informację, że do bagażu podręcznego możesz spakować wyłącznie 1 l płynów. Postanowienia te dotyczą zarówno tanich lotów Warszawa - Kiruna, jak i tradycyjnych linii lotniczych.