X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Klagenfurt am Wörthersee

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Klagenfurt am Wörthersee

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Klagenfurt am Wörthersee

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Klagenfurt am Wörthersee

Przewodnik po lotach Warszawa Klagenfurt am Wörthersee

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy pasażer doskonale wie, że spakowanie się na urlop może nastręczyć wiele trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne rzeczy, zmieścić je w bagażu, a także skompletować mini apteczkę. Bardzo ważną kwestią jest również dobór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Przedstawiamy praktyczne informacje dla pasażerów.

Wykonana z tworzywa walizka czy miękka torba

Właśnie przygotowujesz się do lotu Warszawa -Klagenfurt i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na bezproblemowe transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie musimy zatem nosić ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego tworzywa dobrze zabezpiecza znajdujące się wewnątrz rzeczy przez wgnieceniem, ale waży średnio 2 kg, co może rodzić problemy przed odlotem.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Wykonana z elastycznego tworzywa torba pozwala na spakowanie większej ilości rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę bagażu - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Warszawa -Klagenfurt? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, brzytw, brzytw, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć torbę i upewnić się, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a podróż na pewno przebiegnie bez problemów.