X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Klosters

już od 231 zł
14 cze 21 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Klosters

Przewodnik po lotach Warszawa Klosters

Tanie czy regularne linie lotnicze - porównanie

Podróżni szukający połączeń na trasie Warszawa - Klasztor często zastanawiają się, które linie lotnicze wybrać. Wybrać wysoki standard czy skorzystać z usług tanich przewoźników? Prezentujemy porównanie obydwu opcji.

Tanie linie lotnicze - atrakcyjna stawka i rozbudowana siatka połączeń

Tanie linie lotnicze od kilku lat są bardzo popularne wśród podróżnych, którzy szukają przede wszystkim niskich cen. Jak wynika ze statystyk, oferta tanich linii jest nawet o kilkadziesiąt procent tańsza niż tradycyjnych. Co jeszcze decyduje o ogromnym zainteresowaniu ich ofertą? Ogromnym walorem jest bogata siatka połączeń - tanie linie lotnicze są w stanie przewieźć nas w bardzo wiele rejonów nie tylko w Europie, ale także innych miejscach. W obszarze Twoich zainteresowań jest wycieczka do Helsinek, Rzymu, Amsterdamu, Malmo, a może chcesz zarezerwować bilety na lot Warszawa - Klasztor? Tanie linie pozwolą Ci podróżować za grosze! Oczywiście niższe ceny mogą oznaczać nieco gorsze warunki w podróży, węższe odstępy między fotelami, czy konieczność dopłacania za bagaż przewożony w loku. Tanie linie lotnicze przeważnie lądują też na podmiejskich lotniskach, co może wiązać się z koniecznością zorganizowania dodatkowego transportu do hotelu.

Komfortowy lot tradycyjnymi liniami

A jakie standardy panują w liniach tradycyjnych, np. na trasie Warszawa - Klasztor? Z pewnością turyści mogą liczyć na większy komfort podróży - można wybierać pomiędzy klasą ekonomiczną lub biznesową. Miejsca między fotelami jest zdecydowanie więcej, co powoduje, że lot przebiega przyjemniej. Stewardesy roznoszą posiłki, napoje, jest też więcej rozrywki w samolocie, np. możliwość oglądania filmów na monitorze zamontowanym w zagłówku fotela. Maszyny regularnych linii lotniczych lądują na głównych lotniskach, dzięki czemu turysta może bez większych utrudnień dostać się do hotelu. Należy też zaznaczyć, że pasażerowie regularnych linii nie muszą ponosić dodatkowych kosztów bagaż rejestrowany.