X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Warszawa Ko Samui

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air France

Warszawa Ko Samui

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air France Warszawa Ko Samui

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air France Warszawa Ko Samui

Przewodnik po lotach Air France Warszawa Ko Samui

Co z ludźmi niepełnosprawnymi podczas lotu?

Trzeba pamiętać, że ludzie kalecy nie mogą cały czas siedzieć w domu. Wielu przewoźników proponuje odpowiednio przystosowane maszyny, w których są miejsca przystosowane dla ludzi niepełnosprawnych, a nawet odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Warszawa - Koh Samui linią Air France mają w swojej ofercie ofertę dla takich osób, a to oznacza, że swobodnie mogą zwiedzać inne kraje.

O czym należy wiedzieć podczas lotu Warszawa - Koh Samui linią Air France

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z oferty którą posiadają tanie loty Warszawa - Koh Samui linią Air France, to powinien zapamiętać, aby wypełnić właściwy formularz. Wówczas przewoźnik będzie wiedział, że taka jednostka chce polecieć i będzie ona miała zajęte miejsce. Czasem ilość odpowiednich miejsc na pokładzie może być sztywno ustalona, więc dobrze jest powiadomić o swojej obecności na trasie Warszawa - Koh Samui linią Air France

.

Ile będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mogą wziąć na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu i potrzebnych zaświadczeniach, lecz będzie to realne. Jeżeli także wybierze się odpowiedni lot to taka wyprawa będzie miło zapamiętana. Nie będzie kłopotów z braniem takiego psa również wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Warszawa - Koh Samui linią Air France

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy tani lot, mamy pewność że pokład jest przystosowany do ludzi kalekich, lecz namyślamy się, jak zmieścimy się w nim z naszym wózkiem? Należy wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy tylko do samolotu, potem obsługa lotu Warszawa - Koh Samui linią Air France dopomoże nam się przesiąść na węższy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz będzie włożony do luku bagażowego. Po zakończonym przelocie, ponownie muszą nam asystować, abyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Trzeba zobaczyć jakich dokumentów trzeba dopilnować, żebyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na lot Warszawa - Koh Samui linią Air France. Trzeba podać sporo wiadomości o sobie, bo, tym lepiej przewoźnik będzie miał szansę się przyszykować do opieki nad nami oraz zagwarantowania tego co potrzebne. Nie mniej im mniejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zająć.