X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Warszawa Koh Samui

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Warszawa Koh Samui

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Warszawa Koh Samui

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Warszawa Koh Samui

Przewodnik po lotach Lufthansa Warszawa Koh Samui

Dojazd na lotnisko

Tanie loty Warszawa - Koh Samui linią Lufthansa przyciągają coraz więcej podróżnych, który chcą eksplorować odległe kraje. Przed Tobą wymarzony urlop i zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć do portu lotniczego? Podróżni mają do wyboru dojazd własnym samochodem albo skorzystanie z oferty transferów na lotnisko, które oferuje wiele firm przewozowych. Jakie są zalety tych opcji? Sprawdziliśmy to!

Zostaw auto przy lotnisku

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to opcja dla osób ceniących niezależność, które chcą szybko dotrzeć do celu. Zaplanowałeś podróż Warszawa - Koh Samui linią Lufthansa, ale zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód na czas wyjazdu? Rozwiązaniem może okazać się oferta parkingów położonych w niedalekim sąsiedztwie od płyty lotniska. Obiekty są monitorowane i gwarantują maksymalny komfort. Za postój płaci się zazwyczaj już po powrocie z wyjazdu, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku poważnego opóźnienia lotu. Należy też zaznaczyć, że z ofert parkingów opłaca się korzystać szczególnie przy długoterminowych wyjazdach, dlatego że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień. Podmioty zapewniające miejsce parkingowe zazwyczaj oferują wygodny i bezpłatnytransfer bezpośrednio na lotnisko - posiadają flotę busów.

Klimatyzowany bus - dlaczego warto

Przed Tobą lot Warszawa - Koh Samui linią Lufthansa, ale nie możesz pozwolić sobie na dojazd na lotnisko własnym pojazdem? W takim przypadku warto skorzystać z ofert lokalnych firm przewozowych, które zapewniają transport bezpośrednio na płytę. Nie musisz nosić toreb, sprawdzać map z dojazdem i wydawać pieniędzy na benzynę - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku funkcjonuje wielu przewoźników, którzy oferują transfer z różnych miast, a klimatyzowane busy zapewniają komfortową podróż na i z portu lotniczego.