X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kopenhaga

już od

30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kopenhaga

Bilety lotnicze Warszawa Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Kopenhaga

Przewodnik po lotach Warszawa Kopenhaga

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Warszawa -Kopenhaga?

Przygotuj kontener dla futrzaka

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może powodować stres u pupila. Wybrałeś lot Warszawa - Kopenhaga, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia czworonoga. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi podróż. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Jak przygotować kota do lotu Warszawa -Kopenhaga

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Najważniejsze są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Przed Tobą podróż Warszawa -Kopenhaga? Ważna informacja - trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.