X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kopenhaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kopenhaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Kopenhaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Kopenhaga

Przewodnik po lotach Warszawa Kopenhaga

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Warszawa -Kopenhaga?

Przygotuj kontener dla futrzaka

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może powodować stres u pupila. Wybrałeś lot Warszawa - Kopenhaga, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia czworonoga. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi podróż. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Jak przygotować kota do lotu Warszawa -Kopenhaga

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Najważniejsze są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Przed Tobą podróż Warszawa -Kopenhaga? Ważna informacja - trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.