X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Koping

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Koping

Bilety lotnicze Warszawa Koping

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Koping

Przewodnik po lotach Warszawa Koping

Podróżowanie dziecka samolotem bez opiekuna

Zdecydowana większość standardowych linii lotniczych i większość tanich lotów Warszawa - Koping dopuszcza możliwość przelotów dzieci bez opieki dorosłych. Rzecz jasna wszystko jest zależne od wieku malucha. Co jest najważniejsze, jeśli chcesz puścić dziecko samo w podróż samolotem?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować samodzielnie?

Badania na początku okazują się szokujące – co czwarte dziecko podróżuje samodzielnie. Trzeba jednak wiedzieć, że do badań bierze się pod uwagę wszystkie osoby poniżej 18 roku życia, a ogromna większość z nich to zwyczajnie nastolatki, które dobrze radzą sobie w samolocie.

Najczęściej od czwartego roku życia dzieciaki mogą latać bez opieki. Wcześniej musi towarzyszyć im ktoś dorosły lub starsze rodzeństwo (powyżej 16 lat). Wszystkie dzieci mają zapewnioną pomoc obsługi.

Podróż dziecka samolotem

Wszystkie linie, w tym także tanie loty Warszawa - Koping, mają wypracowane swoje metody obchodzenia się z dzieźmi. Dziećmi zajmuje się personel pokładowy, w samolocie znajdują się specjalnie dla nich odpowiednie zabawki, przykładowo kredki. Należy też zamówić specjalny obiad dla dziecka.

Jednakże wsadzając malucha na pokład warto również pamiętać o tym, by w jego bagażu podręcznym znalazły się interesujące go rzeczy. Nie zapominiajmy również o ulubionej lalce i kolorowankach, którymi maluszek może zabić czas. To sprawi, że maluchy także mogą skorzystać z oferty tanich lotów Warszawa - Koping.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Koping