gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Korfu

już od 427 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Korfu

Bilety lotnicze Warszawa Korfu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
08 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
15 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
08 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Korfu

Przewodnik po lotach Warszawa Korfu

Czy planujemy przelot Warszawa - Korfu gdy jesteśmy w ciąży?

Sporo kobiet jest zdania, że jeśli ciąża mija właściwie, to nie muszą się ograniczać, jeżeli idzie o korzystanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że znacznie częściej kobiety w ciąży godzą się na tanie loty Warszawa - Korfu, pragnąć sporo zwiedzić. Ale czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co powinny być przygotowane ciężarne, tak żeby posiadać pewność, że lot Warszawa - Korfu odbędzie się spokojnie i bez niepotrzebnych stresów?

Zaświadczenie od doktora na przelot Warszawa - Korfu

Przede wszystkim, nim będziemy korzystać z możliwości i zamówimy bilet w atrakcyjnej kwocie , musimy porozmawiać z ginekologiem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on żadnych przeciwwskazań, abyśmy mogły skorzystać z lotu Warszawa - Korfu. Trzeba go także prosić o stosowne pismo, w którym wpisze wiek danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy posiadają swoje zasady. W większości sytuacji nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będziemy w 36 tygodniu ciąży lub później.

Co trzeba zrobić podczas przelotu Warszawa - Korfu

Jeśli chcemy posiadać gwarancję, że lot Warszawa - Korfu będzie dla nas miły, to powinnyśmy wiedzieć o paru zasadach. Co kilkanaście minut trzeba podnieść się i przespacerować się po samolocie. Warto też wybierać miejsca z brzegu, ponieważ może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasami także zgadzając się na tanie loty Warszawa - Korfu będziemy miały przywileje w czasie wsiadania na pokład. Jeśli jest możliwość, warto także wybrać taki przelot, który będzie trwał najkrócej . W czasie zapięcia pasów, dobrze jest prosić pracownika załogi o wsparcie, tak aby znajdowały się one poniżej brzucha i go nie naciskały.

Jeżeli tylko nie ma zakazów, tanie loty Warszawa - Korfu okazują się być dozwolone również dla ciężarnej. Jeśli dobrze się przyszykujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że minie ona miło i bez żadnych komplikacji. Ale najpierw spotkajmy się z naszym lekarzem, a jeśli lecimy do innego kraju, to trzeba się wyuczyć paru niezbędnych zdań, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. No i sprawdźmy, jakie wytyczne odnośnie kobiet w ciąży na pokładzie, mają konkretne linie lotnicze.