X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Warszawa Korfu

już od 632 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Warszawa Korfu

Bilety lotnicze Aegean Air Warszawa Korfu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 lis (sob)
Aegean Air
Korfu
18 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
09 paź (śro)
Aegean Air
Korfu
17 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
10 paź (czw)
Aegean Air
Korfu
17 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
15 lis (pią)
Aegean Air
Korfu
18 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
15 lis (pią)
Aegean Air
Korfu
19 lis (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Warszawa Korfu

Przewodnik po lotach Aegean Air Warszawa Korfu

Czy chcemy z lotu Warszawa - Korfu korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że sporo osób zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tu przeciwwskazaniem do takiego sposobu przemieszczania się. Jak się jednak okazuje, jeśli tylko rozwija się ona prawidłowo i nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie można zarezerwować tanie loty Warszawa - Korfu, oczywiście pamiętając o kilku wytycznych.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od ginekologa

Jeżeli chcemy korzystać z propozycji na najkorzystniejsze bilety , ale będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wówczas dziecko będzie już dostatecznie ukształtowane, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Trzeba jednak wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Warszawa - Korfu będzie zabroniony nawet prędzej, więc trzeba to sprawdzić. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma inne wytyczne w odniesieniu do lotów kobiet w ciąży, jak też przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie zaświadczenie od lekarza, gdyż samodzielna książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na lot Warszawa - Korfu.

Gdy już będziesz na pokładzie Warszawa - Korfu

Nie było przeciwwskazań do latania, to świetnie! Teraz zapamiętaj, żeby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu podróż nie okaże się być, aż tak trudna. W dodatku w czasie zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia, poproś o to stewardessę. W czasie przelotu Warszawa - Korfu jeżeli to realne, wstawaj co pół godziny oraz przejdź się, bo przesiadywanie w jednakowej pozycji nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem. Tanie loty Warszawa - Korfu czasem proponują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, a także pomoc podczas transportu bagażu, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Warszawa - Korfu zachęcają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, a także zapoznać się z wytycznymi konkretnych linii lotniczych. Trzeba też przejrzeć przepisy w kraju do którego chcemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie ciężarnych, jeśli będzie bliski termin rozwiązania, a tutaj linie lotnicze nic już nie mają szansy zdziałać.