X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Kos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Kos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Kos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Kos

Przewodnik po lotach Warszawa Kos

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze cieszą się ogromną popularnością wśród turystów, pozwalając na zwiedzanie odległych zakątków za grosze. Chcesz wybrać się w podróż Warszawa -Kos i zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać po linii typu typu low-cost? Skorzystaj z naszego poradnika, a ekonomiczne podróże staną się Twoim ulubionym sposobem na zwiedzanie świata!

Tani lot - mniejszy komfort?

Turyści korzystający z usług tanich przewoźników często zauważają, że panuje tam niższy komfort w porównaniu do tradycyjnych lotów. Coś w tym jest - samoloty tanich linii najczęściej lądują na lotniskach oddalonych od głównych portów, a to może wiązać się z koniecznością zorganizowania dojazdu do hotelu. Trzeba też podkreślić, że w samolocie nie podaje się pasażerom posiłków, a przestrzeń pomiędzy kolejnymi fotelami jest mniejsza. Osoby wyruszające w podróż Warszawa -Kos muszą też liczyć się z dodatkowymi opłatami za bagaż przewożony w luku.

Oszczędzaj na kosztach podróży

Tych kilka wad nie jest jednak w stanie przyćmić walorów tanich linii lotniczych. Planujesz lot do Rzymu, Pragi, Amsterdamu, a może do Bergen? Dzięki dostępnym ofertom zwiedzanie świata jeszcze nigdy nie było tak proste. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a osoby podróżujące jedynie z bagażem podręcznym nie muszą ponosić żadnych ekstra opłat.

Dlaczego jest tak tanio?

Sprawdzasz oferty lotów Warszawa -Kos i chcesz dowiedzieć się, dlaczego niskobudżetowi przewoźnicy mogą zagwarantować bardziej konkurencyjne ceny? Przede wszystkich korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa generuje niższe koszty niż tych zlokalizowanych w centrach miast. Duże oszczędności pozwala również uzyskać sposób rezerwacji biletów - w większości przez internet, a także pominięcie pośredników.