gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Koszyce

już od 437 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Koszyce

Bilety lotnicze Warszawa Koszyce

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
30 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
21 gru (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
29 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
31 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
02 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Koszyce

Przewodnik po lotach Warszawa Koszyce

Czy kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki możesz przewozić niemalże bez przeszkód. Jednak już w bagażu podręcznym jest to obwarowane kilkoma warunkami. Wiele podróżnych mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie kosmetyki można zabrać, a co jest niemożliwe. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które możesz spakować do samolotu jest naprawdę długa. Właściwie w twoim bagażu w tanich lotach Warszawa - Koszyce może znaleźć się niemal wszystko. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-up, jak i mydło w płynie, żele pod prysznic, czy balsamy. Można też zabrać aerozole, przykładowo lakiery do włosów.

Trudniejszy kłopot jest, gdy chcesz wpakować przybory do paznokci i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem w plastikowej pokrywce być przewieziona na pokładzie, ale już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie wolno zabrać. W tym wypadku musisz spakować to do bagażu rejestrowanego albo po prostu wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Warszawa - Koszyce i tradycyjne linie lotnicze wymieniają wyjątkowe zasady określające sposób przewożenia preparatów do pielęgnacji. Co najważniejsze wszystkie kosmetyki w płynnie (płyn micelarny, szampo, żelowe kosmetyki) muszą zostać przelane do małych zrobionych z plastiku buletel. Pojemniki powinny mieć pojemność stu mililitrów.

Pakowane buteleczki z preparatami do pielęgnacji powinno się zmieścić do torebki z przezroczystego plastiku. W trakcie odprawy bywa to sprawdzane. Warto też mieć informację, że do bagażu podręcznego możesz zabrać ze sobą wyłącznie 1 l płynów. Zasady te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Warszawa - Koszyce, jak i tradycyjnych linii lotniczych.