X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Kutaisi

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Kutaisi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Kutaisi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Kutaisi

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Kutaisi

Co warto wiedzieć o lotach z Warszawy do Kutaisi linią WizzAir

Warszawa - Kutaisi WizzAir

Gruzja zaczyna się liczyć na turystycznej mapie świata. To fakt, co do którego nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego też warto wykupić bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Kutaisi, by odkryć to gruzińskie, malowniczo położone pośród wzgórz, miasto, które co roku gromadzi coraz więcej turystów.

Połączenia WizzAir

Bilety lotnicze WizzAir umożliwiają wylot z lotniska Chopina w Warszawie i bezpośredni przelot do portu lotniczego Kutaisi. Loty z Warszawy do Kutaisi odbywają się dwa razy w tygodniu. Dodatkową opłatę uiścimy za bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Kutaisi lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina jest oddalone o ok. 8 km od Warszawy. Można na nie dojechać m. in. komunikacją miejską. Aż pięć linii autobusowych dojeżdża z różnych dzielnic miasta do portu lotniczego. Inną możliwość daje podróż pociągiem. Ceniący sobie wygodę mogą skorzystać z usług korporacji taksówkarskich. Ponadto na lotnisko można przyjechać własnym pojazdem i pozostawić go na strzeżonym parkingu.

Dojazd na lotnisko Kutaisi

Lotnisko David the Builder Kutaisi mieści się w odległości ok. 15 km od miasta. Można do niego dojechać z centrum Kutaisi marszutkami czyli busami, na których opiera się transport w tej okolicy. Ponadto do portu lotniczego kursują taksówki. Skorzystanie z usług taksówkarzy to z pewnością wygodniejsza opcja, ale obarczona nieco większym wydatkiem.

Atrakcje w Kutaisi

Kupując bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Kutaisi odkryjemy urok tego jeszcze nieco tajemniczego i ciągle się rozwijającego regionu Europy. Centrum miasta poznamy po pięknej fontannie, którą wzniesiono na środku ronda. Od tego miejsca warto rozpocząć zwiedzanie. W okolicy, na wzgórzu, umiejscowiono jedenastowieczną katedrę Bagrata, która stanowiła ważne miejsce kultu w średniowiecznej Gruzji. Została ona częściowo zburzona, a przy odbudowie połączono stare elementy ze współczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, co do dziś budzi kontrowersje. Na przedmieściach miasta obraduje gruziński parlament. Na uwagę zasługuje jego bardzo nowoczesny gmach. Poza ciekawymi budowlami, Kutaisi oferuje turystom zwiedzanie zespołu jaskiń Sataplia i Prometeusza. W tej pierwszej można również ujrzeć zachowane ślady dinozaurów.