X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa La Palma

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa La Palma

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa La Palma

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa La Palma

Przewodnik po lotach Warszawa La Palma

Dziecko poleci bez nas? Owszem, ale na ustalonych zasadach i nie z każdą linią lotniczą

Czasem dochodzi do sytuacji, kiedy dziecko musi lecieć samolotem, jednak nie da rady towarzyszyć mu żadne z rodziców. Zazwyczaj dzieje się tak w wypadku wizyty u rodziny lub kiedy młody pasażer z opóźnieniem dołącza do opiekunów przebywających na wakacjach. Najlepiej dowiedzieć się wcześniej, jak zorganizować taki rejs, gdyż nie wszystkie tanie loty Warszawa - La Palma umożliwiają samodzielną podróż dziecka.

Wybieramy przewoźnika, który zajmie się maluchem w czasie rejsu Warszawa - La Palma

Samodzielny lot dziecka na pewno jest stresującym przeżyciem, w równym stopniu dla opiekunów jak i dla samego dziecka, jednak czasami nie ma wyjścia i musi się zaplanować taką podróż. Jeżeli zamierzamy wyprawić dziecko na pokład samolotu z myślą, iż ktoś odbierze je na lotnisku docelowym, trzeba przekonać się, którzy przewoźnicy proponują taką usługę, a także dowiedzieć się, jaka jest granica wieku malucha. Należy pamiętać, że nie wszyscy przewoźnicy przyjmą na pokład małych pasażerów bez opiekuna i może się zdarzyć, że tanie loty Warszawa - La Palma nam tego nie zagwarantują i będziemy musieli korzystać z usług tradycyjnych linii lotniczych.

Na jakie udogodnienia można liczyć?

Przewoźnicy, którzy przyjmują do samolotu małoletniego pasażera bez opiekunów, miewają wewnętrzne przepisy związane z obsługą małego pasażera. Znajduje się w nich także zapis, w jakim wieku dziecko może tymi liniami podróżować bez opiekuna. Czasem są to maluszki, którymi zajmuje się w kabinie stewardessa, czasami dzieci 12-letnie, a czasami starsze nastolatki. Trzeba też dowiedzieć się, czy w samolocie przewidziane jest menu dla młodych pasażerów, kredki, malowanki czy drobne zabawki, które zaangażują dziecko na okres lotu.

Jak przygotować dziecko do lotu Warszawa - La Palma?

Nieistotne czy mamy kilkulatka czy starsze dziecko, czy wybierzemy tanie loty Warszawa - La Palma czy usługi regularnych linii lotniczych – zawsze trzeba odpowiednio przyszykować dziecko do rejsu Warszawa - La Palma. Przede wszystkim trzeba zatroszczyć się o wymagane dokumenty i pełnomocnictwa, wypisać formularze, gdzie wyznacza się osobę przejmującą dziecko na lotnisku. Poza tym trzeba zadbać o odpowiednio spakowany bagaż podręczny, aby mały pasażer miał pod ręką to, czego potrzeba w czasie lotu. Przyda się ulubiona bajka, przytulanka lub inna rzecz, która pocieszy dziecko. Trzeba pamiętać, że taka podróż może być dla dziecka stresująca, zatem warto znaleźć jak najdogodniejsze i najmniej trwające loty .