X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Landskrona

już od 200 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
12 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Göteborg
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Landskrona

Przewodnik po lotach Warszawa Landskrona

Przewożenie medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Warszawa - Landskrona

O ile sprawa przewozu przekąsek i płynów na pokładzie samolotu jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewóz leków czasami budzi wątpliwości i kontrowersje. Dowiedz się, jakie leki można zabrać ze sobą na pokład i jakie są reguły przewoźników co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że klienci mają prawo wziąć ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna nowina dla ludzi korzystających z tanich lotów Warszawa - Landskrona, ponieważ z reguły biorą oni tylko podręczny bagaż. Powinno się wszystkie leki zapakować do przezroczystej kosmetyczki, to sprawi, że będzie można je łatwiej odprawić.

Można zabrać ze sobą właściwie lekarstwa każdego typu. W bagażu podręcznym możesz przewieźć lekarstwa ogólnodostępne, które nie potrzebują recepty (tabletki na ból gardła, specyfiki na katar czy maści). Nie ma problemu, by także transportować specyfiki do oczu i leki odkażające i można spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym masz możliwość wziąć ze sobą także lekarstwa wydawane na receptę przez lekarza specjalistę. Ale to może podlegać specjalnym regułom.

Przewożenie leków na receptę

Lekarstwa przepisywane na receptę również można przetransportować w bagażu podręcznym. Nieistotne, czy wybierasz się tanimi lotami Warszawa - Landskrona, czy wybierasz regularne linie lotnicze – w obu opcjach można wziąć ze sobą lekarstwa na pokład. Trzeba tylko powiedzieć w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Leki sprzedawane na receptę czasami jednakże mają problem z przejściem kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w różnych krajach są różne przepisy związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. Z tego powodu także kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, co oznacza, że po prostu należy okazać odpowiednią dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Landskrona