X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Las Palmas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 kwi 12 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Las Palmas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Las Palmas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Las Palmas

Przewodnik po lotach Warszawa Las Palmas

O takich pismach musisz pamiętać na lot Warszawa - Gran Canaria

Narasta w nas niesamowite oczekiwanie. Od kilku tygodni posiadamy już wykupiony bilet na tanie loty Warszawa - Gran Canaria oraz liczymy, kiedy na reszcie polecimy. W końcu zbliża się ten moment, czyli pakujemy walizki, sprawdzamy jaka może być ich mieszcząca się w ramach waga u konkretnego przewoźnika, zastanawiamy się, co mamy możliwość wziąć do samolotu, a jakie rzeczy lecą w luku bagażowym. W radosnym nastroju, może się jednak okazać, że zapomnimy o czymś istotnym, i dana wyprawa będzie nierealna do zrealizowania. Dlatego tak ważne będzie to, żebyśmy już prędzej się zorientowali, które dokumenty potrzebujemy na lot Warszawa - Gran Canaria oraz czy są one ważne.

Na który lot starczy dowód osobisty?

Udało nam się kupić najtańszy bilet , czyli jesteśmy z siebie bardzo usatysfakcjonowani. Teraz pozostaje tylko czekanie na dzień lotu oraz odpowiednie przygotowanie się do niego. Na początek warto sprawdzić, czy na nasz przelot Warszawa - Gran Canaria potrzebujemy tylko dowód osobisty czy być może niezbędny jest jeszcze paszport, czy też wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Warszawa - Gran Canaria na terytorium Unii Europejskiej, to możemy stać się przekonani, że starczy nam sam dowód osobisty, którym posługujemy się każdego dnia. Jeśli jednak wybieramy się w bardziej odległą trasę, a ona będzie już wykraczać poza teren państw przynależących do UE, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na lot Warszawa - Gran Canaria

Być może, że będziemy lecieć do jednego z kraju, w którym jest nam niezbędny paszport. Powinniśmy jeszcze przed wylotem Warszawa - Gran Canaria sprawdzić jego ważność. To będzie istotne, ponieważ czasami państwa oczekują, że nasz paszport okaże się być aktualny także przez 6 miesięcy od naszego powrotu z wycieczki. Jeżeli nie zmieścimy się w tym okresie czasowym, to możemy nie być wpuszczeni na teren takiego państwa oraz pozostanie nam anulować podróż. Dlatego, jeśli mamy świadomość, że będziemy potrzebować podczas podróży paszport, to jeszcze zanim zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Gran Canaria musimy zobaczyć jego datę przydatności.

Czasami oprócz samego dowodu osobistego albo paszportu, będziemy potrzebowali wizę. O ten dokument także należy się starać z wyprzedzeniem, z tego powodu nawet przy najwspanialszej propozycji na tanie loty Warszawa - Gran Canaria oraz niesamowitej euforii z tym powiązanej, nie mamy prawa zapominać o odpowiednim przyszykowaniu dokumentów do takiej podróży.