gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Linz

już od 1521 zł
22 sie 29 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Linz

Bilety lotnicze Polska Linz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
16 sie (czw)
Lufthansa
Linz
19 sie (nie)
Lufthansa
Wrocław
16 sie (czw)
Lufthansa
Linz
21 sie (wto)
Lufthansa
Wrocław
17 sie (pią)
Lufthansa
Linz
18 sie (sob)
Lufthansa
Wrocław
17 sie (pią)
Lufthansa
Linz
19 sie (nie)
Lufthansa
Wrocław
17 sie (pią)
Lufthansa
Linz
21 sie (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Linz

Przewodnik po lotach Warszawa Linz

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Warszawa - Linz

Kupując wakacje z biurem podróży od razu zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeżeli jednak organizujesz wyjazd samodzielnie, potrzebujesz odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Warszawa - Linz, warto zapłacić parę złotych za polisę. Sprawdź, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Oczywiście najważniejsze okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Warszawa - Linz, czy korzystasz z usług standardowych przewoźników, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie podróżne obejmuje i samą podróż, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed kosztami związanymi z stratą bagażu – ale zabierając ze sobą drogie pamiątki, warto uzupełniająco wykupić polisę. Ponadto zapewnia ci powrót do Polski w momencie problemów zdrowotnych i odda ci środki przeznaczone na wizytę u lekarza poza krajem, lub w razie, gdy padniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżujących. Ma je w ofercie coraz więcej firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego opóźnienia – kiedy zaginie i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz pewne wypłacenie pieniędzy.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie także ubezpieczenia od opóźnienia rejsu. To wyjątkowo zadowalające, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien wypłacenia dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie bój się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Warszawa - Linz zaskakująco podrożeją – z reguły jest to bardzo mała kwota.