X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Locarno

już od 231 zł
14 cze 21 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Locarno

Przewodnik po lotach Warszawa Locarno

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Warszawa - Locarno?

Organizujesz lot do Warszawa - Locarno i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim zrezygnujesz z lotu, przeczytaj nasze wskazówki, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest przesiadkowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, czasem zmiana obejmuje również zmianę przewoźnika. W jakim celu organizuje się takie loty przesiadkowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z Warszawa do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, zwłaszcza w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Warszawa - Locarno Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Z reguły loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz dośc dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który znajduje loty z przesiadkamina trasie z Warszawa do Locarno najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot przesiadkowy – odprawa

W trakcie lotu przesiadkowego na samym początku w trakcie procedury check-in należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz na lotnisku startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot z przesiadką Warszawa - Locarno - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w miejscu rozpoczęcia podróży i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Locarno. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażowa na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba odprawić raz jeszcze. Warto również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Warszawa - Locarno warto zapoznać się, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Locarno. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Locarno