X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Logrono

już od

29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Logrono

Bilety lotnicze Warszawa Logrono

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Logrono

Przewodnik po lotach Warszawa Logrono

Osoba niepełnosprawna w czasie rejsu Warszawa - Logrono – o czym trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni podróżni decydują się na samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Warszawa - Logrono, także niepełnosprawni korzystają z wygód, jakie zapewnia podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie prawa posiada niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym trzeba pamiętać przed wylotem.

Zaplanujmy lot Warszawa - Logrono w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Warszawa - Logrono, czy usługi tradycyjnych linii lotniczych, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na terenie portu lotniczego, jak też w czasie lotu, jednak fakt ten trzeba zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Warszawa - Logrono. Przed dokonaniem rezerwacji dobrze jest zapoznać się z wachlarzem usług, ponieważ personel nie posiada uprawnień do wszelkich czynności. Z myślą o wygodzie podróżnego, warto wybierać dogodne rejsy, chociażby takie, co nie trwają zbyt długo. W serwisie FRU.pl łatwo posprawdzamy, ile czasu zajmują poszczególne rejsy .

Wyznaczone fotele na pokładzie

Już na etapie rezerwowania biletu na tanie loty Warszawa - Logrono warto poinformować przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, gdyż dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią obsługę. W kabinie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też transportują sprzęt należący do podróżnego. Z racji ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu jak najszybsze powiadomienie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Zazwyczaj osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik oraz sprzęt medyczny w samolocie

Podróż samolotem może się pasażerom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże linie lotnicze na pewno zrobią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeżeli pasażer rezerwujący tanie loty Warszawa - Logrono korzysta z usług psa przewodnika, zwierzę będzie towarzyszyć swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w transporterze czy luku bagażowym. Nie należy też martwić się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.