X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Londynu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Londyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Londyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Londyn

Przewodnik po lotach Warszawa Londyn

Najtańsze połączenia Warszawa-Londyn - sprawdź ofertę najtańszych lotów na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Warszawy do Londynu wskazane jest zabrać się za to od przeszukania lotów na trasie do Londynu. Zestaw możliwości najtańszych połączeń każdej z linii a następnie rezerwuj najbardziej dogodny bilet Warszawa-Londyn.

Przelot z Warszawy do Londynu proponują przewoźnicy:

Tanie loty Aegean Air Warszawa Londyn
Tanie loty Finnair Warszawa Londyn
Tanie loty British Airways Warszawa Londyn
Tanie loty Air Baltic Warszawa Londyn
Tanie loty Ryanair Warszawa Londyn
Tanie loty Lufthansa Warszawa Londyn
Tanie loty LOT Warszawa Londyn
Tanie loty Swiss Warszawa Londyn
Tanie loty Austrian Airlines Warszawa Londyn
Tanie loty Croatia Airlines Warszawa Londyn
Tanie loty Ukraine Intl Airlines Warszawa Londyn
Tanie loty SAS Warszawa Londyn
Tanie loty Brussels Airlines Warszawa Londyn
Tanie loty Vueling Airlines Warszawa Londyn
Tanie loty WizzAir Warszawa Londyn

 

Przeszukuj przeloty nawet 3 miesiące przed podróżą, a następnie wybierz najdogodniejszą podróż samolotem z Warszawy do Londynu. Żeby nabyć najtańsze w Polsce podróże lotnicze Warszawa-Londyn spróbuj skorzystać wyszukiwarki ofert lotów FRU.PL! Wpisz lub wybierz lotniska - początek i cel podróży , wprowadź daty, kiedy chcesz lecieć i wybierz "Szukaj". Przejrzyj wyniki wyszukiwania i zarezerwuj biletów lotniczych do Londynu.

Lot "one way" potrwa przynajmniej 2h 30min. Ważąc różne oferty linii do Londynu, wskazane jest rozważyć cenę i długość lotu. Tanie latanie Polska-Wielka Brytania należy nabyć w cenach od 112 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Polecamy dodatkowo zbadać interesujące propozycje na loty z Warszawy lub też tanie loty do Londynu ze wszystkich miast w kraju. Czasami występują tam promocyjne bilety lotnicze przewoźników pokazujące godne uwagi koszty tanich lotów dla podróżujących w te miejsca.

Do Londynu wylecisz także z:

Tanie loty Bydgoszcz Londyn
Tanie loty Gdańsk Londyn
Tanie loty Zielona Góra Londyn
Tanie loty Kraków Londyn
Tanie loty Katowice Londyn
Tanie loty Łódź Londyn
Tanie loty Lublin Londyn
Tanie loty Poznań Londyn
Tanie loty Rzeszów Londyn
Tanie loty Olsztyn Londyn
Tanie loty Szczecin Londyn
Tanie loty Wrocław Londyn

 

Z Warszawy proponujemy podróżować też do:

Tanie loty Warszawa Aberdeen
Tanie loty Warszawa Lanzarote
Tanie loty Warszawa Malaga
Tanie loty Warszawa Ateny
Tanie loty Warszawa Berlin
Tanie loty Warszawa Bergen
Tanie loty Warszawa Florencja
Tanie loty Warszawa Kraków
Tanie loty Warszawa Lizbona
Tanie loty Warszawa Madryt
Tanie loty Warszawa Nowy Jork
Tanie loty Warszawa Porto
Tanie loty Warszawa Palermo
Tanie loty Warszawa Rzym
Tanie loty Warszawa Split
Tanie loty Warszawa Sztokholm
Tanie loty Warszawa Stavropol
Tanie loty Warszawa Wenecja
Tanie loty Warszawa Zagrzeb

 

Nasza strona www.fru.pl przygotowuje w asortymencie usług poza tym ubezpieczenie podróży m.in. do kraju: Wielka Brytania . Polecamy też specjale pakiety, w których jest możliwość kupić nie wyłącznie przelot , ale też pokój w hotelu. Kupuj bilety razem z FRU.pl, z nami zaoszczędzisz.

 

Lotniska i miasta

Poniżej przedstawiamy Państwu kluczowe informacje dotyczące lotnisk, zarówno wylotu, jak i powrotu. Dodatkowo przygotowaliśmy skrócony opis najważniejszych miejskich atrakcji.

Warszawa

Ważną informacją dla podróżnych jest to, że jeśli lecimy liniami Wizzair, to nasz wylot odbędzie się z lotniska Okęcie, przylot nastąpi na lotnisko Londyn - Luton, a jeśli Ryanair'em to lecimy z Modlina i lądujemy na lotnisku Londyn – Stansted.

Okęcie - port lotniczy

Położony jest na jednej z dzielnicy Warszawy i oddalony zaledwie o 8 km od centrum miasta. Lotnisko to jest największe, jeśli chodzi o ruch pasażerski w Polsce. Ten port lotniczy posiada wszelkie udogodnienia typu – Fast Track, Executive Lounge, VIP Line, wypożyczalnie samochodów, stanowisko do foliowania bagażu, a także jest wyposażone w defibrylatory przewidziane dla nagłych przypadków.
Parking
Lotnisko posiada wielopoziomy parking podzielony na różne strefy. Opłata za postój od 11 do 15 dni wyniesie 270 zł. Jeśli regularnie korzystasz z parkingu przy lotnisku, możesz wyrobić kartę abonamentową.
Dojazd
Na lotnisko możemy dojechać na kilka sposobów, najłatwiej będzie oczywiście dojechać samochodem, dojazd jest świetnie oznakowany, a przedostanie się przez miasto, nie będzie stanowić problemu. Jeśli jednak nie mamy możliwości podróży samochodem, to możemy skorzystać z dojazdu środkami komunikacji publicznej, na lotnisko dojeżdżają autobusy miejskie linii – 175, 188, 148, 331 oraz N32, a także pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Koleje Mazowieckie.Modlin – port lotniczy

Lotnisko w Modlinie to główna baza wypadowa dla pasażerów linii Ryanair. Port lotniczy znajduje się w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, oddalonej o 35 km od granic ścisłego centrum Warszawy. Port ten jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, oddany do użytku w 2012 roku. Na lotnisku znajdziemy niezbędne punkty usługowe typu restauracje, sklepy, wypożyczalnie samochodów, jest również możliwość obsługi Fast Track.
Parking
Parking lotniska został podzielony na kilka stref, w zależności od tego na ile czasu potrzebujemy zaparkować samochód. Liczba miejsc parkingowych wynosi 1300. Parkowanie 13-15 dni w strefie parkingu długoterminowego to koszt około 105 zł.
Dojazd
Dojazd samochodem najlepiej jest pokonać drogą ekspresową S7, która znajduje się w pobliżu lotniska. Kolejną możliwością dojazdu jest specjalny autobus Modlinbus, który wyjeżdża z centrum Warszawy. Do Modlina dojedziemy także pociągiem – TLK, EIC i Koleje Mazowieckie. Pociągi zatrzymują się na stacji kolejowej Modlin, skąd kursują autobusy Kolei Mazowieckich, które podwożą pasażerów pod same drzwi lotniska.Miasto

Oferta turystyczna Warszawy jest naprawdę bogata! Znaleźć tu można wszystko – muzea, pomniki, historyczne budynki, historyczne tereny spacerowe, obiekty kultu religijnego czy inne zabytkowe miejsca. Do najważniejszych atrakcji na pewno należą: Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Starówka, Plac Zamkowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Kościół Św. Anny itd. Tu nie da się nudzić.Londyn

Prosimy pamiętać, że jeśli wylatujecie Państwo z lotniska Okęcie, to przylot będzie do Luton, Heathrow lub Gatwick, natomiast jeśli z Modlina, to dolecicie Państwo do Stansted. Oczywiście zalecamy zweryfikowanie tych informacji przed wylotem.

Heathrow – port lotniczy

Jest to największy Europejski port lotniczy i jedno z największych światowych lotnisk. Położony jest on 23 km na zachód od centrum Londynu. Port ten posiada wszelkie udogodnienia, jakie tylko są potrzebne pasażerom odbywającym stąd podróż. Na terminalach odbywają się tu nawet różnego typu wydarzenia jak turnieje w piłkarzyki czy festiwal whisky.
Parking
Każdy z terminali posiada swój dedykowany parking z możliwością krótkiego i długiego postoju. Parkingi są dostosowane do osób niepełnosprawnych, posiadają punkty pomocy (assistance), a nawet można skorzystać z usługi szofera. Dla parkingu długoterminowego zaleca się wcześniejszą rezerwację miejsca online. Cena za postój 7 dni przy rezerwacji online wynosi około 60 funtów. Dojazd
Na lotnisko można dostać się na kilka sposobów – samochodem, metrem, pociągiem, autobusem i autokarem. Dojazd samochodem jest możliwy autostradami M4 i M25, należy uważać bowiem terminale, mają dedykowane, osobne zjazdy z autostrady. By dojechać pociągiem z Londynu, można wybrać Heathrow Express z centrum, bądź kolej Tfl z Paddington, dojazd spoza miasta jest możliwy za pomocą kolei krajowych. Dojazd metrem na lotnisko odbywa się za pomocą linii Piccadilly, która zatrzymuje się na 3-ech lotniskowych stacjach. Ostatnia z opcji dojazdu to autobus lub autokar. Jeśli planujecie Państwo dalszą podróż poza miasto, to polecamy skorzystać z usług National Express lub Megabus, które odjeżdżają z lotniska. Znajdą tu Państwo również kilka linii autobusów jeżdżących do Londynu, miejsce odjazdu znajduje się pomiędzy terminalami 2 a 3.

 

Gatwick – port lotniczy

Lotnisko znajduje się w połowie drogie pomiędzy Londynem a położonym nad kanałem La Manche Brighton. Od obydwóch miast dzieli je odległość 40 km. Jest to drugi co do wielkości port lotniczy Londynu, który obsługuje głównie linie czarterowe. Port lotniczy posiada wszelkie udogodnienia dla pasażerów jak np. usługa assistance dla niepełnosprawnych.
Parking
Parking lotniska Gatwick, posiada wszystko co, potrzebne, jest możliwość parkingu krótko, jak i długo terminowego, jest strefa dla osób niepełnosprawnych, są też parkingi VIP. Można skorzystać z usług specjalnych takich jak szofer czy mycie i sprzątanie samochodu pod Państwa nieobecność. Ceny za 7. dniowy postój zaczynają się od 60 funtów w trybie rezerwacji online.
Dojazd
By dojechać na lotnisko samochodem, należy skorzystać z autostrady M25, która łączy się bezpośrednio z lotniskiem. Można oczywiście skorzystać z pociągu, ponieważ Gatwick jest najlepszym brytyjskim lotniskiem, jeśli chodzi o połączenia kolejowe, oferując bezpośredni dojazd do aż 129 stacji kolejowych. Z Londynu najłatwiej jest dojechać Gatwick Expressem, pozostałymi operatorami kolei są tutaj – Southern, Thameslink i Great Western Railway. Dojazd do i z lotniska autokarem jest równie dobry, można stąd dojechać do ponad 100 miast, korzystając z National Express, Megabus czy Easybus.

 

 

Luton – port lotniczy

Port lotniczy Luton, znajduje się 50 km na północ od centrum Londynu. Lotnisko oferuje wszystkie najważniejsze usługi, a nawet możliwość naładowania samochodu elektrycznego.
Parking
Przy lotnisku znajduje się wielopoziomowy parking. Obsługa lotniska zaleca wcześniejszą rezerwację miejsca parkingowe. Ceny tutaj są uzależnione od długości postoju oraz od terminu rezerwacji, jednak cena za postój 7 dni, bez wcześniejszej rezerwacji to koszt około 120 funtów.
Dojazd
Lotnisko jest oddalone o 3 km od autostrady M1, więc dojazd samochodem nie stanowi problemu. Dostępną są również środki transportu publicznego takie jak – autobusy firm EasyBus, Terravision i First Capital Connect oraz pociągi ze stacji kolejowej Luton Airport Parkway, oddalonej o 6 minut jazdy autobusem od lotniska. Transport z lotniska na dworzec zapewniają autobusy wahadłowe.

 

Stansted – port lotniczy

Ten położony 48 km na północny-wschód od Londynu port lotniczy, jest 4. co do wielkości lotniskiem w Wielkiej Brytanii. Obsługuje on głównie operatorów tanich linii lotniczych i jest bazą główną Ryanair na Wyspach Brytyjskich.
Parking
Lotnisko posiada duży parking, który podzielony jest na strefy, zależnie od długości czasu, na jaki planujemy zostawić samochód. Cena za długi parking (od 7 dni wzwyż), zaczyna się od 105 funtów. Możemy tutaj liczyć na dodatkowe usługi typu Meet&Greet.
Dojazd
Lotnisko jest położone w pobliżu autostrady M11. Z innych możliwości dojazdu można skorzystać ze środków transportu publicznego – pociągów Stansted Express z Londynu czy krajowych kolei, które dojeżdżają na lotnisko z największych brytyjskich miast, lub autobusów wielu firm kursujących na lotnisko.

 

Miasto

Warto zauważyć, że Londyn jest trzykrotnie większy od Warszawy, tak więc zwiedzanie miasta może zająć kilka dobrych dni. Najłatwiej jednak skierować się do centrum miasta, gdyż to właśnie tam znajdują się najciekawsze obiekty turystyczne. Do rzeczy których nie możemy przegapić, zaliczają się – London Eye, Tower Bridge, Tower of London, Pałac Westminsterski, Katedra Southwark czy Buckingham Palace, te miejsca to jedynie wierzchołek góry lodowej, turystyki Londynu.