X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Lublana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 kwi 12 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Lublana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Lublana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Lublana

Przewodnik po lotach Warszawa Lublana

Jakich rzeczy nie możemy transportować lotem Warszawa - Lublana przez granicę?

Będąc na wakacjach szukamy atrakcyjnych pamiątek, które pozwolą nam zatrzymać te niezwykłe chwile na dłużej. Ale trzeba pamiętać, że nie wszystko możemy przewieźć do kraju, nawet jeśli zdecydujemy się na tanie loty Warszawa - Lublana. Dlatego zanim dokonamy zakupu, warto się dowiedzieć co mamy prawo ze sobą zabrać, a co nie. Linie lotnicze na swoich stronach internetowych mają odpowiednie informacje na ten temat, więc trzeba się z nimi poznać.

Na lot Warszawa - Lublana nie możemy zabrać nic co pochodzi od zwierząt

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że na przelot nie możemy zabrać nic, co jest pochodzenia zwierzęcego. Żadnych nalewek z fragmentem lub całym zwierzęciem, ozdób z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Co więcej, trzeba też pamiętać, że tanie loty Warszawa - Lublana nie zezwolą nam na transportowanie muszli czy koralowców, jak też należy zapomnieć o pewnych roślinach, czyli chociażby tych mięsożernych. Im rzetelniej zapoznamy się ze spisem zabronionych rzeczy, tym większa jest nadzieja, że swoich zakupionych pamiątek nie będziemy zmuszeni zostawiać na lotnisku w czasie kontroli.

Czego także nie wwieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzące od zwierząt to nie wszystko. Tanie loty Warszawa - Lublana nie zezwolą nam wziąć na swój pokład także rzadkich przedmiotów sztuki, drogich antyków, czy oryginalnych rycin. Jeśli w czasie odprawy na przelot Warszawa - Lublana wyposażenie naszej walizki będzie budzić niejasności, to ta rzecz z tego bagażu będzie usunięta. Powinniśmy mimo wszystko już prędzej się dowiedzieć, co będziemy mogli przewieźć a czego nie, żeby potem nie było zawiedzenia.

To, że korzystamy z oferty, jaką prezentują dla nas tanie loty Warszawa - Lublana, nie znaczy, że możemy przewozić wszystko co zapragniemy. Są określone zakazy, do nich jesteśmy zobligowani się stosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się skontaktować z wybranym przewoźnikiem, żeby zobaczyć, czy to co chcemy wziąć jest dozwolone czy nie. Im dokładniej zapoznamy się z tymi wytycznymi, tym mniej będziemy się stresować przy odprawie, bo będziemy wiedzieli, że w żaden sposób nie łamiemy prawa.