X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Malaga

Przewodnik po lotach Warszawa Malaga

Przygotowujemy się do wejścia do samolotu – co trzeba wiedzieć o bagażu podręcznym i pozostałych rzeczach zabieranych do samolotu

To nieistotne, czy wybierzemy tanie loty Warszawa - Malaga, czy latamy z tradycyjnym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób zapakować bagaż podręczny i co możemy wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie bywa to łatwe, ponieważ poszczególne linie lotnicze posiadają własne regulaminy, gdzie określają wymiar i wagę walizy podręcznej, a także rzeczy, które dodatkowo możemy wziąć ze sobą. Na stronach internetowych linii lotniczych z łatwością wyszukamy tego typu informacje, więc możemy bez stresu przygotować się do lotu Warszawa - Malaga.

Walizka podręczna z ograniczeniami

Trzeba postarać się, aby zabierany przez nas bagaż podręczny nie przekroczył wyznaczonych limitów, gdyż w takim wypadku będziemy musieli dopłacić. To wyjątkowo ważne w sytuacji, kiedy decydujemy się na tanie loty Warszawa - Malaga, ponieważ niskobudżetowi przewoźnicy przeważnie za bagaż rejestrowany każą sobie dość drogo zapłacić. Przy pakowaniu walizki trzeba także pamiętać, co wolno, a czego nie wolno brać do kabiny. Pewne elementy, jak na przykład ostre przyrządy kosmetyczne czy duże pojemniki płynów albo kosmetyków, nie powinny być umieszczane w walizce podręcznej, za to możemy je schować w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne i półpłynne muszą zostać umieszczone w buteleczkach 100 ml, a następnie schowane w przezroczystej torebce. Maksymalna ilość podobnych butelek to dziesięć sztuk.

Kobieca torebka na pokładzie podczas lotu Warszawa - Malaga

Pasażerowie wybierający się w pierwszy lot często zadają sobie pytanie, czy poza klasyczną walizką podręczną mają prawo zabrać do samolotu inne rzeczy: jak choćby damską torebkę, torbę z laptopem czy teczkę. Tu dużo zależy od regulaminu przewoźnika. Jeśli wybierzemy tanie loty Warszawa - Malaga, prawdopodobnie będziemy zmuszeni wszystko zmieścić w ramach bagażu kabinowego, a torbę lub torebkę umieścić w walizce podręcznej. Rejsowi przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, przez co oprócz walizki podręcznej możemy zabrać jeszcze przenośny komputer lub teczkę, a czasami także okrycie czy pelerynę. Większość rejsowych linii lotniczych zezwala także na zabranie wyposażenia dla małego pasażera, np. spacerówki lub nosidełka. Już w chwili planowania wyjazdu warto to sprawdzić. To nie mniej istotne, jak wyszukanie taniego biletu bądź wybranie rejsu Warszawa - Malaga, który pasuje nam pod kątem czasu przelotu.