X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Malaga

już od

01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Malaga

Bilety lotnicze Warszawa Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Malaga

Przewodnik po lotach Warszawa Malaga

Przygotowujemy się do wejścia do samolotu – co trzeba wiedzieć o bagażu podręcznym i pozostałych rzeczach zabieranych do samolotu

To nieistotne, czy wybierzemy tanie loty Warszawa - Malaga, czy latamy z tradycyjnym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób zapakować bagaż podręczny i co możemy wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie bywa to łatwe, ponieważ poszczególne linie lotnicze posiadają własne regulaminy, gdzie określają wymiar i wagę walizy podręcznej, a także rzeczy, które dodatkowo możemy wziąć ze sobą. Na stronach internetowych linii lotniczych z łatwością wyszukamy tego typu informacje, więc możemy bez stresu przygotować się do lotu Warszawa - Malaga.

Walizka podręczna z ograniczeniami

Trzeba postarać się, aby zabierany przez nas bagaż podręczny nie przekroczył wyznaczonych limitów, gdyż w takim wypadku będziemy musieli dopłacić. To wyjątkowo ważne w sytuacji, kiedy decydujemy się na tanie loty Warszawa - Malaga, ponieważ niskobudżetowi przewoźnicy przeważnie za bagaż rejestrowany każą sobie dość drogo zapłacić. Przy pakowaniu walizki trzeba także pamiętać, co wolno, a czego nie wolno brać do kabiny. Pewne elementy, jak na przykład ostre przyrządy kosmetyczne czy duże pojemniki płynów albo kosmetyków, nie powinny być umieszczane w walizce podręcznej, za to możemy je schować w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne i półpłynne muszą zostać umieszczone w buteleczkach 100 ml, a następnie schowane w przezroczystej torebce. Maksymalna ilość podobnych butelek to dziesięć sztuk.

Kobieca torebka na pokładzie podczas lotu Warszawa - Malaga

Pasażerowie wybierający się w pierwszy lot często zadają sobie pytanie, czy poza klasyczną walizką podręczną mają prawo zabrać do samolotu inne rzeczy: jak choćby damską torebkę, torbę z laptopem czy teczkę. Tu dużo zależy od regulaminu przewoźnika. Jeśli wybierzemy tanie loty Warszawa - Malaga, prawdopodobnie będziemy zmuszeni wszystko zmieścić w ramach bagażu kabinowego, a torbę lub torebkę umieścić w walizce podręcznej. Rejsowi przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, przez co oprócz walizki podręcznej możemy zabrać jeszcze przenośny komputer lub teczkę, a czasami także okrycie czy pelerynę. Większość rejsowych linii lotniczych zezwala także na zabranie wyposażenia dla małego pasażera, np. spacerówki lub nosidełka. Już w chwili planowania wyjazdu warto to sprawdzić. To nie mniej istotne, jak wyszukanie taniego biletu bądź wybranie rejsu Warszawa - Malaga, który pasuje nam pod kątem czasu przelotu.