X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Malmö

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Malmö

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Malmö

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Malmö

Przewodnik po lotach Warszawa Malmö

Będziemy mieć nadbagaż na przelot Warszawa - Malmo?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to jednak nie udało nam się spakować do torby o wymiarach podanych przez przewoźnika? W takich sytuacjach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu oraz proponują konkretne rozwiązania, jakie rzecz jasna wiążą się z większą opłatą. Nie mniej, warto mieć świadomość, co możemy robić, jeśli mamy nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeśli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary oraz ciężar, to musimy się liczyć z tym, że musimy za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Warszawa - Malmo mają przeważnie określoną stałą kwotę od pojedynczego kilograma ponad ustalenia, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym wyższa jest zapłata. Co ważne, dość często możemy za ten nadbagaż płacić prędzej, więc jeśli mamy świadomość, że przekroczymy wytyczne ustalone przez przewoźników, to warto z tego korzystać. Wtedy również będziemy płacić za ten nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba też wiedzieć, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Warszawa - Malmo taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy wziąć drugi bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę bagaży podczas lotu Warszawa - Malmo

Jeśli taki bagaż przekroczy dopuszczalne normy, to musimy spakować się w dwie walizki. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami za tą drugą walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Warszawa - Malmo. Co ważne, to nie możemy wziąć paru toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dopuszczalnego limitu, musimy wsadzić do jednej walizki. Cena biletu, nawet jeśli wpłaciliśmy za niego tylko , nie ma tu oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te wytyczne będą wyznaczone na stałe i warto je poznać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, aby później nie było niemiłej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Warszawa - Malmo oferują nam możliwość wykupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak wiedzieć, że opłacając go prędzej, zanim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.