X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Malmo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 kwi 14 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Malmo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Malmo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Malmo

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Malmo

Loty z Warszawy do Malmo linią WizzAir

Warszawa - Malmo WizzAir

Malmo to miasto, do którego warto zarezerwować bilety lotnicze WizzAir chociażby z uwagi na jego wielokulturowość i bardzo nowoczesne budownictwo komponujące się z zabytkami nawiązującymi do kilkusetletniej historii miasta.

Połączenia WizzAir

Bilety lotnicze WizzAir umożliwiają wylot z lotniska Chopina w Warszawie i przylot do portu lotniczego Malmo-Sturup. Loty z Warszawy do Malmo realizowane są regularnie, cztery razy w tygodniu. To tania i wygodna forma podróżowania. Dodatkową opłatę uiścimy za nadanie bagażu rejestrowego.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Malmo lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Loty z Warszawy do Malmo odbywają się z lotniska Chopina, które jest położone ok. 8 km od centrum Warszawy. Można na nie dojechać jedną z pięciu linii autobusowych, które są skomunikowane z najważniejszymi węzłami drogowymi w mieście. Inną możliwością jest przejazd pociągiem. Na lotnisko można także dojechać taksówką.

Dojazd na lotnisko Malmo-Sturup

To międzynarodowe lotnisko znajduje się w odległości 30 km do Malmo. Z centrum do portu lotniczego kursują co 40 minut autobusy. Podróż nimi również trwa 40 minut. Możliwy jest także wygodny dojazd taksówką, jednak warto zaznaczyć, że ta przyjemność będzie nas kosztowała niemal dwa razy więcej.

Atrakcje w Malmo

Rezerwując bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Malmo, w przeciągu około godziny znajdziemy się w miejscu, w którym dominująca nowoczesność pozostaje w przyjaźni z pozostałymi zabytkami i środowiskiem. Architektura Malmo to miks stylów. Przykładem udanego skomponowania historii i przyszłości jest budynek Biblioteki Miejskiej. Symbol Starego Miasta stanowi piętnastowieczny Ratusz, który później przez 200 lat był przebudowywany. Interesującą część Malmo stanowi Lilla Torg. Jest to niewielki placyk z urokliwymi, otaczającymi go uliczkami i na wpół drewnianymi domami. Znajdziemy tu kawiarnie, puby i bary. Będąc w Malmo z pewnością warto przejechać się Mostem Oresund. To ośmiokilometrowa konstrukcja, która z pewnością gwarantuje wiele wrażeń. Miasto stawia także na ekologiczność. Znajdziemy tu wiele parków, np. najstarszy w okolicy Folkets Park.